Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na všech rostlinách na zahradě mám děravé listy. Není to okamžitá záležitost, ale něco je žere postupně od jara (začalo to ve skleníku na paprikách a lilcích) až do teď (vše venkovní, skleník ustal). Když jsem se pozorně podíval např. na rebarboru, nejsou všechny díry skrz nebo okousané kraje, ale někde je jen náznak žraní vespod listu, které není prožrané skrz.

Žádný podezřelý hmyz jsem nezaznamenal, mšice nejsou, žádné zbytky trusu, slimáci jsou eliminováni (navíc na stromy nelezou), žádné housenky, prostě vůbec netuším, co by to mohlo způsobovat. Měl jsem podezření na škvory, kterých je všude plno, ale ti ve skleníku zůstali hojně, ale žraní tam ustalo. Takže ani škvoři to nebudou.

Kdo máte podobnou zkušenost - co je to?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika