Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Když jsem před lety potkal potkana na kompostu, koukali jsme na sebe oba dva. Měl jsem v ruce lopatu ale najednou mě připadalo nesportovní ho s ní vzít po hlavě. Tak po chvíli slovního přesvědčování aby šel do pr... le se tento sebral a odešel k sousedovi. Už jsem ho tam nikdy neviděl.

Ihned poté jsem okolo kompostu zasadil tři stromky černého bezu které jsem vykopal v lese - mělo je to odpuzovat, a zdá se, že je to účinné.A zároveň když vždycky na podzim do kompostu nosím listí tak každou vrstvu důkladně prosypu nehašeným vápnem. Už jsem tam nikdy nepotkal ani myš.

Takže má rada zní : černý bez (odpuzuje hlodavce) a nehašené vápno (odpuzuje všechny)

Co se týče koček, na vlastní oči jsem viděl jak spolu v pohodě koexistují. Jedí spolu z jedné misky a bydlí pod stejnými kameny.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika