Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

milí přátelé myslím si že vtéto diskuzi zbytečně narůstá řevnivost.Pánovi se včelami v chatě doporučuji navštívit místniZO čsv, nebo obení úřad tam určitě o nějakém místním včelaři budou vědět(měli by, protože každý včelař má povinost nahlásit stanoviště a počet včelstev na Ou') a pokud včelař zjistí, že jde o jeho roj, asi si ho odnese(záleží na přístupnosti),nebo jej zlikviduje.Jakým způsobem nevím, já jsem chovatel včel ne ničitel či likvidátor.Osobně si myslím, že mstít se na včelách je barbarství!!!Já to řeším se sousedy tak, žeje obdaruju po medobraní sklenicí medu, jako preventivni bolestné a nemám snimi žádné problémy.Dokonce jedna hodná sousedka mě vždy zavolá když mě nějaký roj přilétne k ní na zahradu.Ale nechci odsuzovat vaše sousedy, ono je to stěmi spory těžké, většinou má každý kousek pravdy a málokdo chce udělat kompromis! Takže zkuste to řešit bez emocí a neubližujte včelkám, ty za nic nemůžou.Vždyť bez nich by, jakbylo řečeno v předchozím příspěvku, bylo v naší přírodě mrtvo...!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika