Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím všechny, kosiska mě tak naštvaly, že už je nemám ráda. Krmila jsem je celou zimu, a takhle se mi odvděčili, šmejdi! Víte co udělali? Zjara k nám přiletěla hejna drozdů a drobných ptáčků, sýkorků, které odlétají na zimu (některé u nás jsou i v zimě) a kosi naši (co to jsou za agresívní šmejdi?) všechny vyhodili, vyhnali. Prostě jsem byla svědkem, jak kosi spustili varovný a bojový pokřik, nalétali na ubohé vystrašené drozdy rezavoocasé, krčící se u naší pizzerie u zídky, a nevěděli, čí jsou. Kosi tak pištěli, lítali a křičeli, že chudáčci drozdi museli uletět. Již večer jsem je tam neviděla. Kosa každého hodlám chytit, třeba na jejich oblíbené žížaly, které furt tahají ze země, a osobně je přerazím! Už je nemám ráda, mají hnusnou povahu, a furt řvou, bili by se (i mezi sebou, viděla jsem, jak jeden kos přičapnul na druhého(ne, nešlo o soulož)a zobal ho z plné síly do krku zezadu. Přičemž ten napadený kos jen skučel) Rozehnala jsem je, ale zas se bili. Byli to oba samci. Jestli to viděla kosiková samička, ta si musela pomyslet... No takže já ted po kosiskách hážu co mi přijde pod ruce, za to co oni dělají jiným ptáčkům, si to zaslouží. A pak se divíte, že z našich strání zmizelo během posl.let 10 milionů ptáků??? Já se nedivím. Je to z velké části práce i drzých výbojných šmejdů kosů!
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika