Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nikdy nebylo tolik krtků jako je v posledních letech. Zatím jsem krtky vykopával. Docela úspěšně. Mají svůj čas hrabání většinou v 9 hod. dopoledne a kolem 4. odpoledne letního času. Lovím v létě. To mě většinou naštve, že mi projíždějí řádky zalitých paprik a rajčat. Vlhká půda je přitahuje, dobře se jim zpracovává a také je pod řádky více dodaného humusu a tím i žížal. Rostlinkám zpřetrhají často kořínky,  takže pak vadnou. To mě bere. Vykopnutého krtka odnáším daleko za zahradu. Zatím jsem tím žádnému neublížil. Taky mě pěkně naštve, když při zalévání se najednou propadne povrch záhonu a voda s klokotáním mizí někam do podzemí. Během jednoho týdnu jsem odchytil 5 statných krtků, 6. utekl, protože mi pomáhala žena. Držela kýbl. Teď mám na zahradě odborníka, kterého ne a ne odchytit. Naposledy jsem ho, nemaje po ruce motyku, vyzdvihnul rýčem a krtek zajel zpět do díry tak rychle, že jsem ho sotva postřehl. Asi na něj působí dvojnásobné gravitační zrychlení.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika