Zničený skleník



rudolfhary - (15) - 86.27 (?)
18.3.2014 13:54

Já zase každou desku oblepil a přilepil širokou průhlednou páskou, tak uvidíme, taky každou chvílku hledám desky po zahradě. Zatím jsem je vždy našel a nastrkal nazpět. Uvidíme, jestli pomůže ta páska...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
               
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?), 1.1.2014 19:03

Možná by šlo koupit kostru skleníku, např. systém Tobiáš a zasklít polykarbonátem. Technicky to snad možné je, bylo by to ovšem pracnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 21.2 (?), 1.1.2014 19:10

děkuji, určitě se na to podívám, nevěděla jsem, že něco takového existuje, polykarbonáty nějaké zbyly, hlavně aby konstrukce byla stabilní a měla areodynamický tvar, dobrá rada,  díky Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?), 1.1.2014 19:20

Mám jej s klasickým zasklením přes deset roků a jsem spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 175.130 (?), 2.1.2014 19:37

Dobrý večer. Paní Verunko, kostra skleníku je pevná i při - 27. Vyzkoušeno v zimě 2012. Bohužel název a výrobce skleníku si již nepamatuji, ale v každé reklamě na skleníky je tento typ uváděn. Snáší i poměrně silné krupobití. Je v něm teplo a dneska lituji, že jsem si nekoupil větší. Pro horské podmínky je daleko lepší než skleněný.  Další výhodou je, že si ho sama složíte podle návodu.  Zdeněk  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 243.114 (?), 2.1.2014 20:27

Je to "skleník" Rion ECO Grow

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.34 (?), 9.1.2014 10:46

Dobrý den. Myslím, že nejlepší je nakupovat osvědčené výrobky, nejlépe od domácích výrobců. Jednoho mám vyzkoušeného, je to LIMES Litomyšl. Josef

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.2 (?), 12.2.2014 16:40

tak jsem zkusila skleník vyreklamovat v OBI, reklamace byla zamítnuta s tím, že je skleník testován do rychlosti větru 75 km/hodin a že jsem skleník měla okamžitě pojistit.  Ale v brožuře, kterou jsem ke skleníku dostala, takové informace nejsou, dotazovala jsem se výrobce na skleník Lion Eco grow, ti mi sdělili, že skleník je testován do rychlosti větru 105 km/hodin, ale vítr bývá u nás přes 110 km/hodině. to že bych skleník pojistila by mi příliš nepomohlo, když rostliny ve skleníku zůstaly bez ochrany, bylo by vyřizování s pojišťovnou, určitě by našla něco co nebylo splněno a stejně bych byla bez skleníku, postavit skleník trvá minimálně jeden den, takže řešení v tom nevidím. na internetu jsem nenašla výrobce skleníku, který by odolal vysokému větru, Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.135 (?), 17.2.2014 13:29

mě ho třikrát rozebral vítr, tak jsem teďka koupil pattex a každou desku jsem objel lepidlem, tak uvidíme, zatim je to tak, že se o něj můžu opřít a a ani se nehne, uvidíme,co to bude dělat dál :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rudolfhary - (15) - 86.27 (?), 18.3.2014 13:54

Já zase každou desku oblepil a přilepil širokou průhlednou páskou, tak uvidíme, taky každou chvílku hledám desky po zahradě. Zatím jsem je vždy našel a nastrkal nazpět. Uvidíme, jestli pomůže ta páska...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.66 (?), 15.4.2014 23:16

před 14 dny jsem si koupil skleník VeGa 6000 lux. Stál složený jen dva dny než ho zničil první pětiminutový větší vítr. Je to k naštvání. Nicméně polykarbonát je v pořádku, takže to řešíme tak, že jsme vyhodili konstrukci a necháváme si svařit novou z odolnějšího materiálu. Nevím jaké kdo má s tímto skleníkem zkušenosti, ale já ho rozhodně nedoporučuju. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika