skleník z polykarbonátu



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
Radomil4 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 245.152 (?) 
21.2.2021 10:36

Uvažuji o koupi skleníku VITAVIA TARGET 5000 PC 4, libí se mi jeho řešení + dokoupim automatické otvírání

konstrukce otvírače střešního okna VITAVIAje z ocelového plechu což by mělo vydržet nápor větru a nemělo by docházet k deformaci samotného otvírače

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 106.180 (?), 29.5.2011 17:16

Plykarbonat je dobra volba, dejte si spise pozor na kontrukci, jak se polykarbonat ke skleniku pripevnuje. Lanit pouziva ruzne technologie prichytavani, idealni je ovsem zasunovani primo do hlinikovych profilu, tak jak je treba udelane treba u skleniku BTG751.

O rozdilech mezi plykarbonatem a sklem se toho napsalo hodne, hledejte tady v diskusich a udelajte si nazor sama.

JZ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.248 (?), 16.1.2012 21:07

co poviete na tento sklenik: Skleník Komplet 9900 - hliníková konstrukce, komůrkový polykarbonát 4 mm, automatický otvírač + základna

doporucili by ste?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Sparlinek - (4) - 38.130 (?), 17.1.2012 14:50

Skleník Traditional od firmy Zenit vypadá velice podobně, základna v ceně, býval levnější, navíc je zelený. Už jsem ho měl objednaný, ale nakonec jsem dal přednost skleněnému skleníku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 42.126 (?), 31.1.2012 0:51

Hlavne nekupujte od Lanitu. Lidi co se napalili jsou tu mraky. Nekvalitni provedeni a misto komurkoveho polykarbonatu jen pruhledne desky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 235.34 (?), 6.5.2013 14:25

Máme skleník od Zenitu Tradicional, po dvou sezónách máme po celé ploše střechy díry (z vnější strany), jako by od krup, ale nějak extrémní kroupy nikdy nebyly, nejspíš nekvalitní polykarbonát. Objevilo se to po dvou letech, tudiž po záruce. Celkově konstrukce je chatrná, dali jsme za něho 14tis. a ceny podlě mě neodpovídá kvalitě. Nedoporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 85.25 (?), 9.5.2013 14:54

Dobrý den, minulý týden jsme skleník Silver Line postavili. Je moc pěkný. "skla" sedí, provedení je pečlivé, žádný krám. Návod je velký, detailní, s obrázky k montáži. Přítel ho stavěl vlastně sám. Trvalo mu to asi 5hod i se všemi úpravami. Už jsem tam nainstalovala papriky a rajčata a jsme spokojení. Máme ten 2x3m, příští rok bychom rádi koupili větší. K. Pfeiferová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 41.2 (?), 17.3.2014 16:21

skleník z polykarbonátu s hliníkovou konstrukcí od nikdy, už nikdy nic z polykarbonátu, skleník Mythos za 8.000 Kč jsem měla postavený v září, v prosinci ho vítr během dvou hodin zničil tak, že zůstala jen základová deska, rovněž vítr totálně zničil pařeniště z téhož materiálu, nevydržela ani konstrukce, celá se zkroutila, hliníkové lišty byly vytrhané ze šroubů, vítr přes 100 km/hodině tento skleník ani pařešnitě nevydrží, je jako z papíru, drahá zkušenost. možná kdybych si ho postavila v garáži, kde nefouká, tak by vydržel. Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 65.132 (?), 17.3.2014 20:49

Poprvé mě po letech polykarbonátový skleník také zradil. Vichřice mi ho posunula o půl metru, ale je celý. Budu ho muset nasadit zpět na dřevěné podložky, což je dost namáhavé, ale snad to dokážu sám. U sousedů jsem viděl roztrhaný fóliák.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.18 (?), 30.3.2015 12:54

Tento týden je shora zřejmě naplánovaná zkouška pevnosti těchto skleníků. Majitelům držím palce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika