nova puda v skleniku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 115.31 (?) 
8.11.2007 14:47

To není špatný nápad. Počkám na její souhlas a udělám to. Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 44.62 (?), 3.3.2011 13:33

Dobrý den, chtěla bych si do skleníku vysadit okurku-hadovku a slyšela jsem že je pro ní dobrá Rašelina, je to pravda, poradí mě někdo?

Díky za každou radu F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 8.3.2011 13:22

20 cm hlíny a pod ní hnůj a hadovky jely jako čert, samo,že každý den zálivka

co se týče výše psaných debat, tak když jsem zahazoval skleník hnojem, měl jsem jen jakési betonové bazénky, tak jsem ho dával, kolik vešlo, třeba i půl metru, na hnůj 20,30 cm hlíny z kompostu a na další rok jsem hlouběji ryl a hnůj byl supr prohnilý a na další rok jsem opět hlouběji ryl a opět vytahoval prohnilý hnůj nahoru a doplňoval zeminou z kompostu nebo dalším hnojem, nemusím tak často vyvážet a navážet novou zeminu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mamka - (1) - 92.43 (?), 4.1.2012 13:09

Dobrý den, prosím o radu jak často se mění půda ve skleníku a jak hluboko se odkope a vyveze ven. Děkuji za radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 164.4 (?), 4.1.2012 18:46

nejjednodužší je při zarývání hnoje přebytek hlíny odvézt, podle toho, jak vysoko můžete se zeminou jít.Udělat hrobeček na hnůj, zasypat 15 cm zeminy a co je navíc, vyvézt.Hnůj bych dával co rok nebo alespoň co dva roky.Nebo jestli máte hnoje moc, vyvézt půl metru hlíny a dát 40 cm hnůj a každý rok pořádně prorýt a tahle zemina vydrží 4-5 let, popř.když nebudete spokojeni, tak přirýt s hnojem dříve, to se dá poznat i podle struktůry zeminy pohledem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika