Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hubení dospělých slimáků je jen jedna stránka věci. Nemenší význam má podle mě hubení vajíček. Slimáci je kladou do vrstvičky slizu (jsou to hermafroditi, takže každý jedinec je schopen tvořit vajíčka)  ve vhodném prostředí (na spodní strany hrud, na desky na rostliny i na sklo či polykarbonát skleníku ale třeba i na brambory, pokud se dostanou s nimi do sklepa). Protože letos jsem si připravil základy pod skleník (montáž bude co nevidět) tak mě to začne také silně zajímat. Za inspirující považuji zkušenosti svého známého, který vše co vidí, ošetřuje "wapkou" tedy pomocí horké tlakové vody. Dělá to 2x ročně se skleníkem i s kmeny stromů a musím říci, že na jeho zahrádce a zahradě má problémy se slimáky i jinými škůdci zanedbatelné. Nevím, je-li to hlavně tím, ale určitě to vyzkouším. Zajímal by mne názor někoho, kdo s mechanickou očistou má podobné zkušenosti.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika