Změny ve fóru ++++



host - 234.24 (?)
19.7.2023 16:59
No jo, Mičurine vy prostě umíte udeřit hřebík na hlavičku. A okolnosti "objektivně" vysvětlit. K vaší interpretaci snad jen tolik - změny se prý dějou na fóru (údajnê), lidé se ale nemění. Tak jen dál, pánové. Hledat a nalézat vinníky zdejšího marasmu. Snad tomu uvěříte aspoň vy. Zahradě a konspiracím zdar!
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 25.182 (?), 19.7.2023 13:37

Pane... host - 234.24... to je něco neuvěřitelného, co tady předvádíte. Bežte se léčit a sem nelezte, když se Vám tady nelíbí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.24 (?), 19.7.2023 14:09
Mně se tady líbí. To jen vám nechutná pravda. Vzpamatujte se. Na Zahrada.online vás nikdo nepřetahuje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.24 (?), 19.7.2023 14:27
Tohle fórum zkomírá. A jak napsal pan Mičurin - dostává ještě ránu jistoty. Od těch, co by ho měli zachraňovat. S tímhle vaším svinčíkem zde nemá kolaborantské trucfórum pranic společného. To jen pro vás je pohodlnější najít vinníka. A tvářit se, že je vše v pořádku a jak jste spokojeni. V pořádku to zde ale není - prostě to nefunguje jak by mělo. A vy spokojeni nejste - jen se tak urputně snažíte tvářit. V skutečnosti jste na.sr.aní a svou frustraci ventilujete směrem k lidem, kteří odtud odešli už dávno. A nikdo z nich se nehodlá vrátit. A když vám pan Walter popravdě napíše, že to zde není v piřádku, tak se na něj vyhrnete "jak žížaly". Ten člověk má upřimný zájem na tom, aby to tady fungovalo alespoň na bazální úrovni bĕžného fóra. A za to sklidí vaše hejty...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 19.7.2023 14:26

Zrušily se soukromé zprávy". Oblíbená formulace některých účastníků ze Zahrady.com. Už zapomínají napsat jak to tehdy bylo. Usilovně se snažili prostřednictvím soukromých zpráv přetáhnout zahrádkáře do svého nového fóra

Pane Vladimíre, jistě si pamatujete, že soukromé zprávy byly zrušeny o dost dřív než bylo založeno fórum na zahrada.online. Absence možnosti komunikace účastníků mimo fórum byla jedním z důvodů založení fóra nového. Tak, prosím, nepište nepravdy.

Že novému fóru od začátku moc nefandíte, to je patrné nejen z torpidní apologetiky starého fóra zde, ale i z Vašich příspěvků u "kolaborantů"

.
.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 19.7.2023 15:04

Nechtěl jsem na toto téma již reagovat ale pokud se ohání mým příspěvkem 234.24 alias IH musím dodat, vycitili že by tomuto fóru mohli dát poslední ránu a tak se snaží.Hrát si na slušňáky a jako vždy vše překrucovat.Dělali to tak vždycky.Pohoršují se nad názvy jejich fóra ale že doktoři již léta toto fórum na zývají "totáčfórum" je od nich neslýchané pokrytectví.Chodí sem plakat jak málí fakani jak jim tu bylo ubližováno.Osobně si myslím, hlavní důvod bylo blokování kopírováných autorizovaných příspěvků s internetových stránek a přenášených na toto fórum jistým doktorem a to byl hlavní důvod odchodu.Vždyť představovaly 50% příspěvků tohoto pána.Zřejmě si to provozovatel nepřál.Stejné opatření postihlo pana MF který nás opravdu obohacoval o novinkách šlechtění ve světě.Pan MF nefňuká nedožeduje se politování a nemstí se a víte proč?Oproti těm fňuknám je to rovný chlap.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.24 (?), 19.7.2023 16:59
No jo, Mičurine vy prostě umíte udeřit hřebík na hlavičku. A okolnosti "objektivně" vysvětlit. K vaší interpretaci snad jen tolik - změny se prý dějou na fóru (údajnê), lidé se ale nemění. Tak jen dál, pánové. Hledat a nalézat vinníky zdejšího marasmu. Snad tomu uvěříte aspoň vy. Zahradě a konspiracím zdar!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 19.7.2023 17:20

lidi, prosím vás, vzpamatujte se a nechte toho hejtaře být, neodpovídejte mu, nechte jeho urážky bez povšimnutí. Mě samotnému se jeho urážky taky nelíbí, ale on vás chce poštvat proti sobě a vy mu na to sedáte jak vosa na med. Tahle diskuze gradující vytahováním toho, co kdo kde řekl nebo napsal, nemá vítěze. Pojďme se raději bavit o tom, co je v názvu obou webů, o zahradě. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.149 (?), 19.7.2023 17:40

Zatím nechám tento příspěvek bez reakce. Musím si rozmyslet jak tuto reakci formulovat, abych neeskaloval tuto diskuzi. Pan Vysloužil je inteligentní muž a docela si ho vážím. Jsem docela překvapený, že se právě on ujal toho příspěvku s červeným podtržením od Hawkeye.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 19.7.2023 15:01

Tebe jsem se, d.e.m.e.n.t.e 234.24, na nic neptal. Jak je vidět, největší "hejtař" seš tady ty. Ptal jsem se Petra z Chropyně, takže odpovídá Petr z Chropyně (SPCH).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 19.7.2023 16:40

Vážený pane Petře z Pardubic, moje rýmovačka byla jen reakce na povzdech p. Rafaela-tedy bez fixace na kohokoliv konkrétního. Je mi líto, když se potenciál lidského ducha znehodnocuje-a je jedno, jestli jde o Zahradu či jiné prostory. Do fungování, nebo opaku-toho, co by mělo-mohlo jít stran fotek, soukromé korenspondence... se přiznávám bez mučení ani toť nevidím-ve škole jsem se to neučil a během života neměl od koho nabrat povědomí, jak se na takové lopatě sedícheeky. Jsem ale skromný parazit, hltám s nadšením informace a snímky od Vás ostatních. Strašně by mě mrzelo, kdyby se to tu pokazilo, nedej Bože uzavřelo... SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika