Změny ve fóru +++



Lysenko - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 54.174 (?)
17.7.2023 12:46

Zajímavé je sledovat, jak se to tu pere. Jako málo aktivní uživatel tohoto i konkurenčního fóra, který už dostal naloženo od všemožných diskusních veličin to sleduji se zvláštním zalíbením.

Prosimvás, tady se hádáte o nesmyslech a přitom tohle forum neumí nic z toho, co umí každé forum na internetu. Řešíte tady, jestli už lezou obrázky a přitom je to celé na úrovni konce 90. let.

A majitel nemá nic lepšího na práci, než tady zveřejňovat články typu "Založte si středomořskou zahradu a zasaďte olivy." Vždyť je to jak když byl Jaroslav Hašek redaktorem Světa zvířat. Hlavně, že je to od prověřených autorů. Jaký má tohle smysl?

Když se tu otevře blogovací platforma, tak taky opatrně, aby si sem každý nepsal, co by chtěl. To je možná ten důvod, proč to všechno vypadá tak, jak to vypadá.

Čest těm několika, kteří tu opravdu tvoří hodnotný obsah.

(a kdyby někdo měl potřebu řešit, proč tu jsem, tak proto, že jsem tu na agoře svého kmene)

L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.10 (?), 17.7.2023 10:02
tak úderem půldesáté dnešního dne byly zařazeny do sekce Nové příspěvky posloupně podle data vytvoření a vložení všechny příspěvky s fotodokumentací od 11. července dopoledne. Celkem jde o 64 příspěvků. Mezi nimi jsou i nově založená témata s fotkou od návštěvníků tohoto fóra, kteří doufali, že jim tu někdo poradí. Neporadil jim nikdo, snad možná až nyní, jestli se najde někdo a bude listovat a dohledávat tyto dotazy, které už prakticky zmizely mezi stovkami dalších příspěvků.Walter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Lysenko - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 54.174 (?), 17.7.2023 12:46

Zajímavé je sledovat, jak se to tu pere. Jako málo aktivní uživatel tohoto i konkurenčního fóra, který už dostal naloženo od všemožných diskusních veličin to sleduji se zvláštním zalíbením.

Prosimvás, tady se hádáte o nesmyslech a přitom tohle forum neumí nic z toho, co umí každé forum na internetu. Řešíte tady, jestli už lezou obrázky a přitom je to celé na úrovni konce 90. let.

A majitel nemá nic lepšího na práci, než tady zveřejňovat články typu "Založte si středomořskou zahradu a zasaďte olivy." Vždyť je to jak když byl Jaroslav Hašek redaktorem Světa zvířat. Hlavně, že je to od prověřených autorů. Jaký má tohle smysl?

Když se tu otevře blogovací platforma, tak taky opatrně, aby si sem každý nepsal, co by chtěl. To je možná ten důvod, proč to všechno vypadá tak, jak to vypadá.

Čest těm několika, kteří tu opravdu tvoří hodnotný obsah.

(a kdyby někdo měl potřebu řešit, proč tu jsem, tak proto, že jsem tu na agoře svého kmene)

L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 17.7.2023 14:05

Každopádně doktor Vysloužil zde odpovídá pouze na provokační téma, nikoliv ohledně odrůd ovocných dřevin. Pak, že sem nechodí. Mirkovi z Břeclavi asi už nestačí jeho vlastní fórum, kde jiným vyhrožoval, tak se opět snaží vrátit se na zahradu cz. Stejně tak je zřejmě "truc" fórum malé bývalým zdejším "starým pastám", tak se snaží vrátit zpátky, nebo ještě lépe, rozvrátit to zde a přetáhnout lidi tam. Kdyby to bylo poprvé, ale trvá to už dost dlouho. Ještě bych bral diskuse k tématu, jako ve vlákně rajčata 2023, ale škodolibé pošklebování anonymů, jak to tady nefunguje, hovoří za vše. A samozřejmě domněnky, kdo za co může. Respektive, kdo může za čí odchod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 42.19 (?), 17.7.2023 14:13

Mirek z Břeclavi se nesnaží sem vrátit. Jenom jsem upozornil, že odsud odešlo nebo bylo vyhozeno mnohem víc lidí, než kteří jsou teď na zahrada.online a cítí se pořád ublíženě a nenahraditelně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.10 (?), 17.7.2023 14:32
jak to změnit? Jestli víte o někom, komu zde byl v minulosti nesmyslně odepřený přístup a chtěl by se vrátit, napište to konkrétně redakci mailem. Věřím, že by se tím mohla nová redakce zaobírat. Psát to tady do diskuze je asi zbytečné a neúčinné, většinově všichni víme, jaké nezdravé ovzduší tu bylo. Walter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.10 (?), 17.7.2023 14:42
a samozřejmě je mi líto jedinců, kterým připadne zajímavé pozorovat, jak se to tu, podle nich, pere a sledovat to se zvláštním zalíbením. To musí být od pohledu nepřívětiví lidé. No aspoň,že víme, o koho se jedná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 60.149 (?), 17.7.2023 15:32

Mne by zajímalo, co bylo opravdu důvodem proč všichni odešli. Tady se pořád mluví, že to bylo kvůli vláknu o počasí. Mně také mnohokrát admin zrušil příspěvek, bral jsem to sportovně a hlavně jsem se neurazil. Někteří dokonce žádají omluvu, aniž by uvedli za co.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.10 (?), 17.7.2023 15:49
je samozřejmě rozdíl mezi tím dobrovolně se rozhodnout a odejít a nebo být odejit administrátorem. Tedy když dotyčnému přispěvateli pod určitou adresou a nickem administrátor znemožní vkládat jakékoli příspěvky do jakékoli diskuze. Jestli nevíte, že tohle tady bývalá redakce v minulosti s mnoha přispěvateli prováděla, tak buďte rád, že jste mezi nimi nebyl. Walter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 17.7.2023 15:57

Mne by zajímalo, co bylo opravdu důvodem proč všichni odešli.

1. Zrušily se soukromé zprávy
2. Zavedla se cenzura příspěvků
3 Zablokovala se závadná slova
4. Zablokovali se závadní diskutující
5. Rušily se příspěvky jen vzdáleně související se zahradou

Vám to přijde málo?

Omluvu nikdo nežádá. Není od koho a není proč. Jsou fóra, kde vše funguje a nic z uvedeného se neděje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.249 (?), 17.7.2023 16:12

Mi se toto forum už od dob kdy jsem ho objevil nějak nelíbilo. Z mnoha důvodů. Nicméně jsem tam občas psal, ale nezaregistroval jsem se.
Ale vždy jsem se pod každý svůj přispěvek podepsal. Nikdy jsem tam nebyl anonymní.
A netrvalo dlouiho a vše co obsahovalo slovo Rafael bylo cenzurováno, schválováno nebo rychle smazáno.

Daleko více mi vadilo promazování příspěvků v debatách s ing. Šlosarem. Něco nechali, něco ne, takže z celé debaty kterou si někdo ještě před promazáním nepřečetl, jsme vypadali jako blbci.

A poslední kapkou bylo to počasí. To mi i žena řekla, že jestli tam ještě něco naoíšeš tak...

Rafael

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika