Kvalitní alkohol - zajímá se někdo?



rumla - (1) - 204.230 (?) 
5.6.2022 15:43, zobrazeno: 582x

Ahoj, rád bych se zeptal, zajímase někdo o kvalitní alkohol, může být i třeba investiční. Rád bych tady vytvořil tohle téma, kde si budeme předávat různé tipy na kvalitní alkohol nebo investiční lahve. Budu se těšit na Vaši rekaci! 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 81.144 (?), 5.6.2022 17:51
Ahoj pane Rumlo, viděl jsem několik prezentací ovocných destilátů na YouTube, od lidí kteří se o to nejen zajímají, ale určitě je to i jejich obživa. A když jsem slyšel slogany "pití pro tvrdé chlapy" nebo "kyselinka k tomu patří", přestal jsem se o podobné věci zajímat...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.230 (?), 5.6.2022 19:51

Hezký den, zcela rozumím, já mám raději kvalitní whisky a rum ale pálenkou taky nepohrdnu. Jen teda raději preferuji opravdu kvalitní whisky nebo rum. Mám doma místnost, kde děláme řízené degustce pro kamarády. (Nepředstavujte si žádnou chlastačku ale opravdu profesionálně řízenou degustici). Občas rozšiřuji i sbírku svých investičních lahví. Podle textu tedy asi alkohol vůbec neřešíte, chápu to správně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 81.144 (?), 6.6.2022 9:44
Neřeším hlavně různé košty, protože u podobných vesnických akcí nevěřím v objektivnost... Pro vlastní konzum si raději než whisky nebo rum připravým ovocné čůčo z vlastní zahrady.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 81.144 (?), 6.6.2022 9:57
Ještě upřesním, ža já whisky a nebo rumu vůbec nerozumím...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika