Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?



Stránky: 1,  2   
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?) 
20.1.2016 18:44, zobrazeno: 7057x

Aniž bych něco měl proti onomu prodejci, (vzdal jsem to), byl jsem se podívat do jedné prodejny v jednom nejmenovanému městě. Jenom abych se ujistil, že neumím počítat. Dnes už vím, že třetina z dvaceti je deset... co jsem ale nepochopil, asi proto, že nejsem obchodník, že dokázali doposud onen výrobek prodávat za oněch dvacet, přestože konkurence s motivem hlavně ve znaku má co dělat, aby své oranžové výrobky prodala za výrazně nižší cenu... jsem skutečně mile překvapen.yes

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 20.1.2016 18:58

Ano - ano, taky nevím které škole bych měl vrátit školné. MF nemám rád, ale od doby co mi Babiš zrušil mou oblíbenou prodejnu (prodal maloobchodní část Bobrovi), tak v MF nakupuji Soběslavský pěstební substrát B. Normálně je tam za 99,-Kč, ale po slevě 66% (tedy za třetinu viz "VE VÝPRODEJI VŠECH 3 850 VÝROBKŮ!") zlevnil na úžasných 119,-Kč. Takže jsem popojel o 423 metrů k marketu, kde mají na základě množstevního rabatu cenu o 5% nižší než v e-shopu výrobce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.64 (?), 20.1.2016 20:14

Tak zase nikdo není tak naivní, aby očekával, že něco koupí skutečně za třetinu obvyklé ceny. Zvláště v době, kdy si každý může ověřit obvyklou cenu podobného zboží na netu. Ale na druhé straně se divím, že jim ta klamavá reklama tak lehce prochází a známý mi potvrdil, že obchody mají plné zákazníků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 139.178 (?), 21.1.2016 9:25

V době internetu, si může každý rozhodnout, jestli se mu v tom krámě něco hodí nebo ne.Na letáku je křovnořez OM Sparta 250 S 10970/3650 kč.Je to třetina?Je tam drtič(štěp) za 11550/3850kč.Je to třetina?Jiné obchody taky píšou cena od.A v tom základu, např.místo grilu koupíte plechovku od povidel a u auta budete mít v základu místo sedaček zahr.nábytek.Proč by psali cenu za auto 450t když můžou napsat 350.Oni mu to pak v salonu vysvětlí.Tak se tam zastavím třeba pro mazivo, když myslím že vydělám.No pokud koupím máslo za 45, protože jsem ho včera zapoměl koupit v akci za 27 tak je celé snažení na nic.To bych se musel  zbláznit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 158.206 (?), 21.1.2016 11:57

Nechci se tohoto prodejce zastávat, ale vy jste někde viděli napsáno, že za 1/3 je všechno? Možná to chce lépe číst.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 21.1.2016 13:07

Ano, nenapadnutelné je to kvůli dovětku "jiné neuvěřitelné slevy".

Pro mne je neuvěřitelnou slevou ta cena "soběslavského béčka" kdy sezónní cena je 99Kč, mimosezónní není (není skladem) a výprodejová je 119Kč (na některých prodejnách mají až 7 pytlíků, sezónní začne až přivezou kamion).

Ale už stáhli klamavou část reklamy "VE VÝPRODEJI VŠECH 3 850 VÝROBKŮ!", který na www stránkách byla ještě v době, kdy jsem podával pomět ČOI.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.192 (?), 21.1.2016 14:27

Pro ty co neví, jak to chodí a ČOI nic nezmůže. Nové zboží se zalistuje dopředu do prodejního systému s "Prodejní doporučenou cenou" 10.000,-. Zboží je např. 3-4 týdny nedostupné. Najednou je dostupné a prodejní cena je 2.960,-. Sem tam někdy akce. Po novém roce se nasadí výprodej za 1/3 ale ten se počítá z "Prodejní doporučené ceny"  tzn. 10.000/3=3.333,-... Dle zákona OK ale...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 147.46 (?), 21.1.2016 18:42

To je důsledek klinkání klíčemi. Když jdete něco koupit, tak je třeba si nasadit růžové brýle a zacinkat svazečkem klíčů. Myslím si, že prodejní cena by se měla odvíjet od ceny výrobní a než se zboží dostane ke spotřebiteli, tak by mělo projít maximálně těmito stupni - výrobce - velkoobcod - maloobchod - spotřebitel a velikost namaštění kapes má nastavit vláda a kontrolovat nepodplatilnými a v případě porušení, uvalit likvidační pokuty. ČOI nestojí za nic a berňák s hygienou se velmi rád vozí po malinkatých obchodníčcích, kteří v odlehlých vískách bez spojení provozují svou živnost k spokojenosti přestárlého obyvatelsva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.224 (?), 21.1.2016 18:54

Zapoměl jste na dopravu a dosti podstatnou DPH. Dále je třeba započítat slevy na zákaznické karty a poplatek banky za platby kartou. Ať je to jak je,  Mf má na krámech lidi, které po svátcích jinde moc vidět není.   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.34 (?), 21.1.2016 19:51

Ano, jsem skutečně ohromen, že tato  firma  ,tu může  "mýrnix týrnix" fungovat.Klamání zákazníků, slovo záruka zneužívají jen  k ohlupování lidí, kteří si myslí  ,že si  snad nikdo k nim nemůže dovolit takový přístup, jaký používají... prý 7let    ani sedm  minut u nich záruky neplatí.

Nedoporučujino

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika