Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem ráda, že vás to baví, chybami se člověk učí a to neustále. Zahradničím víc jak 10let, další roky, co jsem zahradničila s rodičema jako děcko, s nucením a řevem cheeky ty nepočítám wink Každý rok se zapřísahávám, že chemii nepoužiju a nakonec se vždycky něco najdesad  Letos je to: pokroucená cibule, mšice maková na máku a bobu a mandelinka - tu jsem letos stříkala snad po 8 letech. Bez postřiku se letos zvládli dřepčíci, nějak vymizeli záhadně sami v tom květnovém počasí. Zahradničení jako relax? Snad s jednou kytičkou a třema mrkvema wink Je to neustálý boj, u mne hlavně s živly, tedy už několikátý rok po sobě s nedostatkem vody. Můžete se snažit horem dolem, když je sucho, neuzahradničíte nic sad Cukety i okurky mají 30cm(rostliny, ne plody) první várka nastydla a nevyklíčila, druhá nemá vodu. Stejně tak hrách. Je na záhonu pár ubožáčků, které ani nemá cenu vyvazovat. Salát? Taky bych si chroupnula wink podsaďovala jsem ho třikrát už, momentálně má možná 7cm. A tak to nejspíš půjde do konce letošního zahrádkářského roku... Pro rýpaly ještě dodám, že nejsem kopyto, tak to tu má většina.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika