Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, nedá mi to abych nereagoval... když si zde zadáte " Blahočet - araucaria araucana " tak se zobrazí několik mojich příspěvků...  mám ji zasazenou vedle domu cca 30 let... při výsadbě jsem vůbec nepředpokládal že doroste do nynější podoby... pokud to bylo možné asi tak cca 12 let jsem ho na zimu obaloval do geotextílie a cca 4 roky nazpět jsem řešil přerůstání jednak do prostoru chodníku ale i odírání fasády... nakonec ač nerad jsem překážející výhony koncem února o cca 40 cm zakrátil ale v současné době mne to čeká opět... níže přidané fotky jsou pořízené v rozmezí posledních 10-ti let...  takže dle mých zkušeností pěstovat v našich podmínkách lze, ale... ještě pro upřesnění jsem z Mladé Boleslavi...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika