Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Za posledních pár týdnů jsem nahodile navštívil několik prodejen a hledal jsem FISKARS. Ano, skutečně jsem si chtěl něco koupit. S výraznou slevou pochopitelně. Jenomže dělat slevu z přemrštěné ceny na něco, co je o dvě ulice dál, za pevné celoroční ceny, dost dobře nejde. Bylo by to nápadné. My tomu říkáme prasečina. Tak dlouho jsem hledal FISKARS, až jsem se zeptal prodavače, a dozvěděl jsem se, že toto zboží je momentálně vyprodáno. Tak jsem zvědavej, kdy se objeví. Nebudu ale čekat tak dlouho, tu pilku si koupím u Šobory, u Husqvarny, nebo v Garteku jak pojedu kolem.Těch devět stovek ještě na tu pilku mám. Na co ale nemám, dívat se na tento podvod. PČR sice uznala, že kolo štěstí je podvodná záležitost, ale vypadá to, že právníci od velkého M si s tím akorát vytřou pr...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika