Růže



host - 143.205 (?)
10.12.2009 11:22

Pro pěstování v nádobách jsou určeny specální sorty, nejlépe se hledají u ´śvětových šlechtitelů.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
host - 230.129 (?), 10.12.2009 9:52

dobrý den -Mme Isaac Pereire-- bourbonka popínavá okolo 1,5-2,m květ angl, typu, historická    -ale choulostivá na vymrzání  - voní.  Růže do nádoby--nevím - možná drobnokvěté -Fairy atd.  ona je New Dawn dost.splachovací, možná by to snesla. ale nádoba by musela být dostatečně velká  - byl by to experiment náročný na zalévání. navíc dost hodně a rychle opadává, tím je z ní svinčík.  zdraví K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.205 (?), 10.12.2009 11:22

Pro pěstování v nádobách jsou určeny specální sorty, nejlépe se hledají u ´śvětových šlechtitelů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 209.6 (?), 10.12.2009 17:08
Austin nabízí Anne Boleyn, Benjamin Briten, Grace, Munstead Wood(tu u nás sai neseženete), ty ostatní u p.Šípa, u Pelců, proplant a možná i jiní. Dejte do google patio rose, vyjedou Vám nějaké sorty. Hodně růží má vyšlechtěn Poulsen-například Pink Hit, Violet Hit, Top Hit. Kde je seženete nevím, nikde jsem je neviděla.(Na Googlu jsem našla školku v Maďarsku). Tyhle informace mám s knihy ENCYKLOPEDIE RŮŘÍ od Nico Vermeulen. Harkness má taky takové růže, prodává proplant. Jak je u nás pěstovat to vám neřeknu, v zimě patrně i s květináčem buď založit do záhonu a zabránit osluněním zimním sluncem-((to jsem našla na netu, překvapilo mě to, dotyčný tahle zimuje strom.růže)), a nebo ve velmi chladné místnosti. A v létě zabránit vysušení. Holt tady není Angie. Skuste si projít tady na růžích odpovědi paní Lili.A nebo Krásné růže paní Dresly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 10.12.2009 19:32

Taky jsem četla, že m. i. pereire vyrmrzá, no nic, je sposta jiných. Hledání v katalozích(jak se to skloňuje??) je bezva zábava. Do těch nádob už jsem se rozhodla dám stromkové typu The Fairy. Jsou odolné, dole to posypu všelichou a bude paráda. Jak tam píšete o zimování, tak to já tak dělám. Hodně velké nádoby (skruž na beton a pod) vykládám zevnitř polystyrenem, ty menší zapustím i s květináčem do záhonu po zelenině. Je to jistější i jednodušší než to složitě něčím omotávat.

p.s. pane urban moc vás zdravím, konečně je tady i chlap

Bonica a džungle okolo
Bonica a džungle okolo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 209.6 (?), 10.12.2009 20:26

Džunglovito se mi taky líbí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 13.12.2009 15:18

Paní Evo, jak se jmenuje růže se svetlejším rubem? Díky D

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.6 (?), 13.12.2009 17:57

To opravdu nevím, mám ji tak 15 let. Dívala jsem se na stránky p.Šípa, možná Bohemia.Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 209.6 (?), 13.12.2009 18:04

Teď jsem přihlášena. Tahle fotka není upravená.

Možná Bohemia?
Možná Bohemia?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kaja.so - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 230.129 (?), 14.12.2009 17:11

ahoj -na ruze.wi.cz jsem našla Caramba, ostře červená-- tmavší Osiria, ale nejspíš je to Rose Gaujard  (Skaličany).   S pozdravem Kája

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 209.6 (?), 14.12.2009 18:34

Ahoj a díky, tam mě nenapadlo se podívat. Já si taky myslím že je to Rose Gaujard. Funguje zase staré PC a v něm lepší fotky. Jen je tam napsané, že je dobře řízkovatelná a to se mi nepodařilo. Dobře se řízkuje druhá, je světlejší, ma málo trnů, tmavé stonky a je naprosto zdravá.

Rose Gaujard
Rose Gaujard
Dobře řízkovatelná
Dobře řízkovatelná
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika