Dotaz kde sehnat pnoucí růže - Amadeus, Aloha či Sympathie



host - 24.79 (?)
22.9.2011 21:12

Sympathie je starší odrůda od Kordese a je celkem běžně dostupná v zahradních centrech. Další Kordesovky Amadeus i Alohu mají už v mnoha zahradních centrech. Na jistotu je Chládek v Praze Střešovicích.

Vlaďka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

pisisvor - (1) - 106.208 (?), 2.9.2011 8:43, zobrazeno: 9288x

prosím, kdo poradí, kde sehnat na internetu pnoucí růže ALOHA, AMADEUS,SYMPATHIE.Marně je sháním, kde bych je na internetu koupila.jsem z malé vesničky na jihu čech a téměř tu není žádná možnost v okolí je sehnat.Pergolku už mám na ně připravenou, ale růže nikde... moc budu vděčná za jakékoliv info, kde je přes internet koupit

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1578) - 178.81 (?), 2.9.2011 10:59

Sympathii nabízí pan Šíp ze Skaličan - také jižní Čechy - je na internetu a Pelcovi ze Sobotky, Amadeus mají každé jaro v Hornbachu, Alohu jsem ještě nikde prodávat neviděl. Přes internet se dá koupit jakákoliv růže v Německu nebo Holandsku, ale nákup výrazně prodraží poštovné. Z jižních Čech můžete také zajet do Rakouska,  výběr v tamních zahradnictvích je mnohem větší než u nás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 24.79 (?), 22.9.2011 21:12

Sympathie je starší odrůda od Kordese a je celkem běžně dostupná v zahradních centrech. Další Kordesovky Amadeus i Alohu mají už v mnoha zahradních centrech. Na jistotu je Chládek v Praze Střešovicích.

Vlaďka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika