David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK



host - 152.25 (?)
17.4.2012 15:17

Já psala panu Šípovi a odpovídal, že na podzim chystá velkou nabídku anglických růží.Co to ovšem znamená a jestli je hned nevyprodá, jako třeba Pelcovi, to nevim.

Melisa

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 129.210 (?), 6.9.2011 19:10, zobrazeno: 14921x

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že se mi nikde nedaří sehnat růže od D. Austina (rosarium v polabí je vyprodané, pan Šíp mne s objednávkou vypekl), dostala jsem nápad je objednat přímo u Davida Austina.

Máte s tím někdo zkušenost? V jaké stavu růže došly?

Děkuji předem,

I.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 230.129 (?), 7.9.2011 11:33

ahoj - tak s přímou dodávkou ne.. to by bylo mastné poštovné. já Austinky kupuji v Hornbachu nebo v Baumaxu. první jmenovaný mívá růže na jaře - kolem Josefa a druhý- jak mně informovali- bude mít různé druhy růží v říjnu.bývají v originál kontejnerech - teda spíše bych počkala na to jaro. - jinak Austin má stránky- na těch je možné si objednat i katalog zdarma - už se tady o tom psalo. je třeba dát D.A - ve světě 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1578) - 178.81 (?), 7.9.2011 12:39

Téměř všechny Austinovy růže je jednodušší objednat v Německu nebo Holandsku, s platbou nejsou problémy, rostliny jsou kvalitní, cena často nižší než u nás, ale kvůli poštovnému se to vyplatí až od takových 15 kusů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
monx - (1) - 7.21 (?), 17.4.2012 10:45

Už je to asi pasé, ale já jsem u Austina růže objednávala a mám dobrou zkušenost. Růže přišly v naprostém pořádku, silné sazenice, prostokořenné. Poštovné stálo kolem 10 liber, takže se vyplatí při větší objednávce. U Austina jsou velmi ochotní. Růže mám už cca 4. rok a jsou zdravé.

Monika

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.129 (?), 17.4.2012 14:35

Nejlevnější jsou asi tady - v Holandsku..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 152.25 (?), 17.4.2012 15:17

Já psala panu Šípovi a odpovídal, že na podzim chystá velkou nabídku anglických růží.Co to ovšem znamená a jestli je hned nevyprodá, jako třeba Pelcovi, to nevim.

Melisa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.131 (?), 21.6.2012 16:12

Možná to už není aktuální, ale dnes jsem nakoupila nádherné růže David Austin v Praze ve Střešovicích v zahradnictví u Chládka, velký výběr. Kromě nich tam mají spousty růží od Kordese, právě probíhá prodejní výstava růží. Krásné zahradnictví, byla jsem tam poprvé, ale určitě se vrátím. Super :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 230.129 (?), 21.6.2012 20:52

jj - Chládek mívá leccos zajímavého -jenže pro ledakoho je to z ruky. -- jak se píše v předešlém příspěvku, tak pan Šíp už nabídku podzim má. a s ní i angličanky. je třeba si vyžádat potvrzení objednávky - pokud něco nemá, dá vědět.--K

 Sweet Blondi
Sweet Blondi
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 230.129 (?), 21.6.2012 20:54

musím se omluvit - tohle není angličanka..

angličanka Benjamin Britten
angličanka Benjamin Britten
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 106.113 (?), 23.6.2012 14:31

Dobrý deň, tie ruže sú kontajnerové? A koľko stoja Austinovky? ďakujem za odpoveď smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika