Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já už jsem to psala v jiném příspěvku, že nejsem technický typ, návody se mi zdají zdlouhavé a složité, takže foto nepřikládám a že jich mám. Já také ráda fotím růže s blízka, mám z nich větší radost, ale mám i pohledy do zahrady, jak se vyvíjela, když byly růže teprve zasazené a jak to vypadá během třeba jenom dvou posledních let. Teď to všechno kvete plnou silou, některé růže mají tolik květů, že to snad ani není možné. Pod růže sázím levanduli (ta chce raději výsušné místo na slunci, moc nehnojit, což u růží je dost problém, ale zatím si žádná nestěžovala), také mám plno šalvějí, různých vytrvalých bylinek, některé se daří, některé hůře. Mám jedno takové místo, letos jsem tam musela přesázet všechny pivoňky, kvůli výkopům vodovodu, mezi tím jsou dřevité pivoňky a také historické růže. Samo od sebe vyrostlo spoustu dalších bylinek, např. řebříček, popenec a kopretina řimbaba. Já tomu hrdě říkám bylinková zahrádka, děti tomu říkají zarostlý binec. Časem to proberu, i tam přijde levandule. Kopretina řimbaba je moc krásná k růžím, kdo přijde na kukačku na zahradu je unešen, ale tato potvůrka je velmi rozrůstavá, co semeno to nová rostlinka a je z ní hodně odpadu. Dále mám s růžemi pivoňky, tulipány, ostrožky, karafiátky a tak podobně, co neuhyne pod nátlakem ostatních. Mějte se moc hezky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika