Co zasadit?



host - 166.20 (?)
22.8.2008 22:40

Jednou jedinkrát se mi povedlo vynikajicí víno z jablečného moštu. V tu dobu mi bylo něco přes 12 let. Už ani nepamatuji, zda a jaké kvasinky jsem použil. Vím ale, že se Vínka kvasinky nechali koupit v různých druzích. Dnes už tomu tak od nich není.

Koupil jsem v drogerii v Turnově kvasinky, pocházejí z Itále a balí je firma Boletus. Jejich kmen se jmenuje Sacharomyces cerevisiae. Zákvas se má připravit 12 hodin předem. Opravdu se mi zdály být mnohem rychlejší, letos je mám prvně. Vínka má v návodu 3 dny.  Jinak já jsem vždy pro použití ušlechtilých kvasinek.  No a letos je taková spousta jablek, že zkouška udělání burčáku nic nestojí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 50.44 (?), 21.8.2008 13:45

Rád bych si udělal burčák z jablek, ale nevím jak? Napište postup. Díky. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 100.5 (?), 21.8.2008 14:31

Nejjednodušší je rozmíchat 1 kg cukru v 10 l moštu a nechat rozkvasit. Podle sladkosti a kyselosti jablek je možno upravit dávky cukru a event. 1 - 2 litry moštu nahradit vodou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 21.8.2008 14:51

Podle mých zkušeností stačí udělat mošt,, pak nemusíte dělat nic , stačí pár dní počkat, zkvasí vždycky. Ještě se mi nestalo aby nezačal kvasit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 239.202 (?), 21.8.2008 23:11

Zkvasí, ale pít se nedá.

Je třeba přidat šlechtěné kvasinky a živnou sůl, použít kvasnou zátku. Podrobný návod viz "Příprava ovocných vín v domácnosti" nebo tak nějak, vyšlo někdy v 70. letech, v nejbližší vědecké knihovně to jistě budou mít.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 100.5 (?), 22.8.2008 8:48

Pokud se budete snažit vyrobit hotové jablečné víno, čiré, trvanlivé, je použitíé vinných kvasinek, živné soli, kvasné zátky vhodné, i když ně nutné. Příliš si ale beztak nepochutnáte. Na výrobu burčáku to ale nutné není, ten se pije za týden od lisování. Dobré je, přidat na rozkvašení něco kvasinek ze dna z minulé dávky a cukr rozvařit s trochou vody nebo moštu pro rychlejší rozpuštění. Pít burčák z čistého nedoslazeného moštu je pro silné nátury. Příznivcům zdravé výživy je možné doporučit přislazení fruktózou či hnědým třtinovým cukrem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 22.8.2008 15:08

Z tím, že se to nedá pít souhlasím, já považuji zkvašený mošt za zkažený, dobrý tak na vylití.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 76.122 (?), 22.8.2008 19:49
Záleží jaké máte doma kvasinky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 22.8.2008 22:40

Jednou jedinkrát se mi povedlo vynikajicí víno z jablečného moštu. V tu dobu mi bylo něco přes 12 let. Už ani nepamatuji, zda a jaké kvasinky jsem použil. Vím ale, že se Vínka kvasinky nechali koupit v různých druzích. Dnes už tomu tak od nich není.

Koupil jsem v drogerii v Turnově kvasinky, pocházejí z Itále a balí je firma Boletus. Jejich kmen se jmenuje Sacharomyces cerevisiae. Zákvas se má připravit 12 hodin předem. Opravdu se mi zdály být mnohem rychlejší, letos je mám prvně. Vínka má v návodu 3 dny.  Jinak já jsem vždy pro použití ušlechtilých kvasinek.  No a letos je taková spousta jablek, že zkouška udělání burčáku nic nestojí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 23.8.2008 21:09

Zapoměl jsem se podepsat.VašekB.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.35 (?), 6.10.2008 11:31
Zdravím hosta.Z článku jsem vyčetl, že jste z turnovska.Já se letos v létě přestěhoval z Liberce do Pěnčína.Chtěl bych na zahradě vysadit tři sazenice révy, každou jinou, ale nemám žádně zkušenosti.Možná by jste mi mohl poradit, jaké odrůdy by byly nejvhodnější do této lokality.Děkuji.Slávek L.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika