Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zkušenosti s AQ10 jsou všeobecně špatné, loni jsem ošetřoval tímto přípravkem 2x a bez nějakého efektu. Letos pan Zdeněk V. dělal pokusy na své viničce s tímto přípravkem a závěr byl jednoznačně špatný. Popisuje to na svých stránkách (doporučuji navštívit, krásně přehledné a nabral jsem tam hodně informací).

Na své viničce jsem letos použil Prev-B2 s vitisanem, pak ještě Dynali proti padlí. Pak jednou na odrůdě Sieger (není piwi) ridomil gold. Nyní ošetřuji vitisanem a sírou. 

Záleží na stanovišti a hustotě keři, Bianca absolutně bez chorob, Solaris taktéž až na jednu hlavu, která je hustá a slunko má až v poledne. Na té se mi stejně jako loni ukázala peronospora.Cabernet cortis jako loni trpí víc na padlí než Solaris, ale zatím se dá zvládnout.

Přidám později nějaké aktuální fotky.

Zatímtuto sezónu chválím, zatím...

katoo

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika