Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Na jaře jsem do skleníku 3x9m zasadil 3 sazenice révy, konkrétně Vostorg, Beloje Čudo a Glenoru. V příštím roce bych rád přidal ještě Somerset Seedles. Původní záměr byl vést Vostorg a Čudo vertiko z každé strany vedle dveří a Glenoru na vodorovný kordon cca 30cm nad záhonem. Glenora je proto vysazena metr od Vostorgu na boku sklevíku. Čím více se zajímám o pěstování révy, přijde mi, že vhodnější by bylo vést všechny sazenice na vorovný kordon. Chtěl bych se proto zeptat zkušených pěstitelů révy na váš názor na moji situaci. Ještě bych doplnil, že ani jedna sazenice letos nevytvořila dostatečný letorost, takže z jara všechny střihnu na dvě očka a začnu znovu. Jde mi oto, zda mám Glenoru přesadit a kam. Vést dva kordony nad sebou bude asi hloupost.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika