Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den p. Wimpi. situace se téměř stejně opakuje každým rokem. Vyroste přes 2,5m dlouhý letorost. Ten v srpnu zakrátím na cca 2m. Spodní část bez fazochů. V zimě jsem nastříhal tažně. Výška v 75cm na cca 8 oček. Na jaře vše vypadá že začne rašit. Na koncích to slzí. Pak se to nějak zastaví a pupeny se přestanou otvírat. Minulý rok to ale narašilo alespoň od země nad roubem(SO4), tak jsem to vytáhnul letos znovu od spoda. Bohužel 3 už nevyrašily ani dole, přestože vždycky nechávám záložní letorost. Loni jsem to měl přihrnuté hlínou, letos ne. Co dělám blbě netuším. Hib při stejné péči prospívá na pohodu. Na podzim vždy zareji trochu dolomitického vánpence. Letos už jsem ani nemusel stříkat. Nedostatek Mg(tedy doufám) s projevil slaběji, než v předchozích letech a to i u Nera, který jako jediný ze stolních měl alespoň hrozny na ukázku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika