Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na teploty sa zatiaľ nemôžem sťažovať (od pol februára sú v pluse). Vostorg mám zo slovplantu takisto Kodrianku, ale červeného nádychu u Vostorgu som si nevšimol, listy sa mi zdajú oproti Vašim skôr kožovitéfrown a aj vrúble ktore sa mi po jarnom strihaní podarilo zakoreniť (čo je ťiež zvláštnosť keďže by sa malo jednať o Vostorg) majú listy kožovité.

Ešte tu mám fotky z leta stolovej odrody, ktorá mi rastie v záhrade a niesom si istý aká by to mohla byť. Skúsim ju trochu popísať: Jednoročné drevo má nezvyčajnú svetlo-hnedú farbu, pučí približne vtedy ako chrupka, rast má veľmi silný a letorasty sú hrubé aj keď ho nehnojím, listy sú kožovité, 

Dozrieva približne v polovici augusta. Hrozno má biele, bobule celkom veľké, dužina nemá moc výraznú chuť ale je sladká a chrumkavá. Osám veľmi chutí a nevdrží na kríku dlho lebo potom hnije.

Krík má 30 až 50 rokov, ale predchádajúci majiteľ záhrady už nežije a ani susedia mi nevedeli povedať čo to je. Myslel som si že pannonia kincse alebo favorit ale ta farba letorastov mi nejak nesedí. Viete niekto o akú odrodu by sa mohlo jednať?  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika