Příspěvky uživatele - nerglova

Paprika - deformacia listov, 23.5.2010
Včera jsem někde četla, že odborník na papriky - vypěstoval maxi papriku, ale jméno si již nepamatuji, se řídí při hnojení listy. Když jsou světlé, tak je hnojiva málo a když se kroutí, tak je pohnojeno moc. Nehnojil jste?? Uvidíte, co vám napíší... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 23.5.2010
Také mám na dvou rajčatech takovéhle skvrny. Je to na těch, co jsem nasadila jako první. Tak si říkám, jestli na ně nebyla ještě zima a nenastydla. Uvidíme, co nám kdo poradí.
Narcisy, 11.4.2010
Chtěla bych Vám pane Jančo ještě jednou poděkovat. Nasadila jsem cibule dle Vaší rady do truhlíků a koncem ůnora dala na záhon. A světe div se - už vyrážejí květy!!! Jsem moc ráda, že jsem o tak krásné zdravé cibule nepřišla a nedala na předchozí... celý příspěvek >
Ožrané listy na paprikách, 26.3.2010
Žádnou housenku ani nic jiného jsem vůbec nenašla. Listy jsou krásné, jen ožrané. Fotku bohužel nemám.
Ožrané listy na paprikách, 26.3.2010
Před čtyřmi dny jsem zasadila do foliovníku 4 sazenice kozích rohů. Dnes jsem si všimla, že jsou na nich ožrané listy. Vykousané kraje nebo i jako dírky v listech. Co to může být? Slimáka jsem tam žádného neviděla a jiný hmyz také ne.  Po... celý příspěvek >
Jahody - vykopat nebo nechat?, 25.3.2010
To by byly pěkné pyramidy. :-))
Růže - jak moc se mají z jara sestříhat, 25.3.2010
Na několika keřících růží jsou úplně černé stonky - zmrzlé. Když je na keříku jen jeden, tak ho ustřihnu, ale asi u dvou růží jsou černé všechny. Je možné že by zmrzla? Je nějaká šance, že obrazí? Mockrát děkuji za radu. Lenka
Jahody - vykopat nebo nechat?, 25.3.2010
Na podzim jsme si pořídili zahrádku. Jsou na ní dva záhony jahod. Nyní jsem obírala suché loňské listy a jahody se mi moc nelíbí. Já jsem je nazvala palmama. Po otrhání listů se objeví takový pahýl a na jeho vršku je srdíčko. Pahýl je dlouhý okolo... celý příspěvek >
Rajčata papriky - přihnojení, 23.3.2010
Toto bych chtěla letos také k rajčatům. Ty pet lahve dáváte do země bez víčka nebo děláte do víčka dírku?
Napadená slivoň - praská kůra, 20.3.2010
Prosím o radu. Po zimě je naše slíva (taková ta se zelenými plody) něčím napadená. Praská kůra na větvích - třeba je tam 20 cm prasklina a kůra se začíná olupovat. Ne kůře jsou také takové mapy. Vypada to jako nějaké plíseň. Šedé mapy - kolečka o... celý příspěvek >
Růžové zahrady, 13.3.2010
Jedna je i u nás na děčínsku. Dá se tam strávit krásné odpoledne.
Knížka pro zahrádkáře, 10.3.2010
Také mám tuto knihu od R. Šrota. je opravdu skvělá - i pro mě jako pro začátečníka :-))
Česnek teď na jaře?, 3.3.2010
U nas mají i v drogerii.
Plíseň v zahradě, 1.3.2010
Dobrý den. Máme novou zahrádku. Jsem začátečník a dočetla jsem se, že cibuli, česnek, ale ani rajčata a papriky se nemají sázet po bramborách kvůli plísni. Bohužel zahrádka je malá a na všech možných místech, kde jsou záhonky byly brambory. Takže... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 28.2.2010
My už jsme bez sněhu. Dnes bylo 9. Prohlédla jsem, co zima napáchala. Vše je Ok. Zkusila jsem vyrýt celer, který tam zůstal přes zimu po předchozích vlastnících. Šlo to nádherně, zemina se jen sypala - to znamená, že není zmrzlá...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika