Lávová drť



host - 217.135 (?)
20.3.2011 20:41

Lavovy kamen je velmi porezny a drvenim vznikaju dost ostre vystupky a hrany. To, ze ich nemaju slimaky radi, znie logicky. Pre mna lavova drt vypada celkom atraktivne... ja ju mam v akvarku... inak podstatne drahsia sa pouziva do biofiltrov zahradnych jazierok.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 186.139 (?), 20.3.2011 12:52, zobrazeno: 10496x
Máte zkušenosti s touhle drtí? Dívala jsem se na Receptář prima nápadů. Sázeli thuje a na černou folii dali právě lávovou drť a paní říkala, že drť nemají rádi slimáci a navíc je hrbololatá, takže když se po ní chodí, tak se neposouvá. Máte s ní někdo zkušenosti? Co jsem psala výše, tak je pro mě výhoda, ale nevýhoda je to, že není zase zrovna 2x hezká a taky je celkem drahá. Nebo dá se sehnat i někde ve velkém množství? Zatím jsem na internetu narazila na 5 a 10 kg.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 20.3.2011 20:28

Víte, ono bez ohledu na dnešní díl Receptáře, kde asi představovali lávovou drť, musím konstatovat, že tento pořad je v podstatě nesledovatelným. Tolik reklamy (bohužel i skryté) není vidět snad u žádného pařadu (finále ligy mistrů počínaje a oskarovým filmem konče...). Už jsem na tento pořad tak trochu alergický, proto jsem se nedíval ani dnes...

Ale zpět k tématu. Stejnou službu možná zajistí lomový kámen, nebo keramzit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 217.135 (?), 20.3.2011 20:41

Lavovy kamen je velmi porezny a drvenim vznikaju dost ostre vystupky a hrany. To, ze ich nemaju slimaky radi, znie logicky. Pre mna lavova drt vypada celkom atraktivne... ja ju mam v akvarku... inak podstatne drahsia sa pouziva do biofiltrov zahradnych jazierok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 137.156 (?), 12.5.2011 0:56

Koupili jsme lávovou drť, a můžu říci že jsem spokojená. Vysypaná v ploše vypadá lépe než v pytli, ve kterém jsme ji kupovali. Na prodejně, kde jsem drť kupovala jsem viděla i spoustu jiných barevných drtí. Ale já dala na radu z Receptáře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika