Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Díky za podporu. Mám to na chalupě, 650mnm. Není tam nikdo, kdo by poradil, tak se trápím sám o víkendech. Už jsem kolem chalupy nasadil asi 60 ovocných stromků, asi 300 ostatních stromků, kan. borůvky, brusinky, rybíz, angrešt, josta, pěstují okurky, cukety, dýně, brambory, kukuřici, jahody, česnek, cibuli, hrách, fazole, mrkev, petržel... bylinky, květinky, opravuji chalupu, takže je to celkem náročné. Někdy z jámy pro ovocný stromek vyberu i 2 kolečka kamení... Jaká je tam zem je v příloze. Měl jsem i moruši, viz foto, ale chudák už není, bohužel. Nejhorší je ale, když mi srnec oholil 4 z 8 asi 2m ořešáků Mars. 1 to nepřežil. Taky jeleni když olamají vetvičky a pak visí jenom zůbožené zbytky. To je k pláči. Už jsem dal asi 10 000 Kč za oplocenky. Stavím 2m ohrady, ale divá zvěř chodí pomezi chalupy a někdy se postaví u sousedů přímo ke kotci se psem... J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika