Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám souseda, který si podél plotu postavil skleník, který má střechu tzv. sedlovou. Ta část, která je natočená k nám, vrhá velice nepříjemné odlesky - prasátka, spíše prasata - do naší zahrady. Upozornila jsem na to souseda a postupně jsem se dozvídala že, můžu být ráda, aspoň mám na zahradě více slunce, nemůže to pokrýt nebo zatřít barvou, jelikož by mu pod tím nerostly okurky. Tak jsem udělala tah. Pozvala jsem jeho paní na kávičku a kus řeči. Kávičku nechtěla, ale pokecat ano. Přišla, sedla na lavičku pod pavilonkem, zvedla hlavu a ztuhla. Dostala plný zásah od jejich skleníku. Do týdne tam byla rohož. Další rok po mé opětovné prosbě také, ale letos zase nic, jen se tam objevilo složené dřevo, takže už se ke skleníku z této strany stejně nedostane. Jo, jo sousedi.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika