Příspěvky uživatele - 145.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěně - krmení, 19.12.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, chovatel má dnes v podstatě 2 možnosti, buď krmit granulemi, ve vašem případě označené jako Puppy(štěnata středně velkých plemen)nebo vařit klasickou stravu.Granule bych už nenamáčel, protože Vaše šteně by od chovatele mělo být na tento... celý příspěvek >
Příjem tekutin v zimě?, 3.12.2010 Obsahuje fotku
Zdar, pokud je sníh, tak dávám do misky jen sníh.Přes den je moje ovčanda venku a máme studánku která nezamrzá.Večer pak zavírám do kotce ze zateplenou boudu.Ale tohle jsem nikdy neřešil.
Čím krmíte?, 11.12.2009
Levné krmení např ze supermaketů jsem nezkoušel, mám NO trvale venku a krmím Nutricanem, předtím Britem, osobně si myslím že jsou kvalitní a psum celkem chtnají.V zimě je namáčím do vývaru aby měla teplé na zahřátí.Já bych levné krmivo koupil možná... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 13.11.2009
To je sice pravda že nejsou granule jako granule a platit za kg vámi zmiňovaných cca 137 Kč opravdu nehodlám.Já osobně krmím NutriCanem a za 15 kg pytel platím 59O Kč, máme německou ovčandu trvale venku, v mrazech také a veternáře vidíme na jaře na... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 23.6.2009
Dobrý den Všem! Jsem moc rád že tu je taková to parádní diskuse.Chtěl jsem se zeptat čím krmíte svoje hafany?Máme 2 letou fenku německého ovčáka.Žijeme v Krušných horách cca 750 m.n.m.Fenka je celoročně venku, zateplená bouda saozřejmostí.Přes zimu... celý příspěvek >
Sekačka Alko 40 quttro, 27.6.2008
Zdravím.Mám se svou sekačkou problém ten že mi nejde do otáček a na plný výkon.Motor natočit jde ale opravdu se jen šourá a sekat s tím je doslova horor.Odvezl jsem ji minulý týden ke kolegovi že mi ji dá do rychtiku ale nic se nezměnilo.Prý vyčistil... celý příspěvek >
Ovocné stromky do hor, 21.2.2008
Přeji hezký den. Koupil jsem se ženou domek s pozemkem cca 1400 metrů a rád bych na něm vysázel jabloně popřípadě třešně. Jelikož se nacházíme ve výšce asi 650 n. m  v Krušných horách nevím jakou odrůdu zvolit, aby dobře plodila. Rád uvítám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika