Krmení Brit



host - 186.2 (?)
25.2.2019 13:45

Psi brali dobře TOW Pacific... rybí

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 168.84 (?), 26.7.2010 8:12

Ahojky, mám s Britem velice dobré zkušenosti. Starší ZR (6 let) je tím skoro odkojen a malá ZR 2 měsíční pohrdá Proplanem a vymetá misku s Britem. Proplan za hříšné peníze leží ve špajzu a Brit ubývá vysokým tempem. Kupuji ho na www.Spokojenypes.cz, je tam o hodně levnější jak v obchodě. Brita doporučuji. Hlavně není tam soja, kterou by pejskové neměli, stejně jaké lidé. I když určitá skupina lidí modifik. sóóóju doporučuje jako velký zázrak, ale není to tak. Studie dokonce ukázaly některá negativa na lidský i psí organismus. Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
gandalfovadymka - (8) - 134.148 (?), 14.3.2017 12:47

Zdravíčko, musím se taky přidat se svou troškou.

S krmením je to pes od psa - pravidlem je zůstat u toho, co baštilo štěndo u chovatele. Ale i tak se může stát, že po chvíli krmivo přestaně chutnat. My měli druhé štěně BŠO na britu a kolem čtyř měsíců ho začal úplně odmítat. Pro plan mu taky nejel, tak jsme pytel darovali známým a nakonec po urputném boji jsme skončili s krmivem OPTIMAnova.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 225.237 (?), 14.1.2019 16:00

Brity má náš pes taky rád, vyzkoušeli jsme toho už fakt dost, ale nic nemělo takový úspěch. Pro změny kupujeme i konzervy, které mu obcas zamíchám do granulí, někdy dám jen tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 57.162 (?), 27.1.2019 19:35

Zkusili jsme nové krmivo z happytails a zatím super. Z předchozího měl pes zažívací problémy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 37.19 (?), 11.2.2019 19:28

A jakou značku? Mají jich tam hodně, my si budeme kupovat psa a nevím jaké granule koupit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 50.179 (?), 12.2.2019 21:03

pokud máte své psy tak rádi a umíte trochu anglicky, hledejte nezávislé testy. Je toho spousta. Brit je standard, žádný zázrak co do složení. Psi nám po něm červenali, asi karoten. Když chcete investovat, Orijen, Acana, Taste of the Wild už je levnější...

Různé Puriny, Royaly, K9, Mountfieldy etc jsou komerční sr*ky s obsahy odpadů, pilin, prokazatelných karcinogenních stabilizátorů...

Prostě za 30Kč vám nikdo kilo masa neusuší, to je marné.

Obsah - složení musí být podle pořadí uvedeno od procentuálně nejvíce obsažené složky. Maso sušené (čerstvé zkresluje váhový obsah), vyhýbat se nestravitelným obilninám, plevám, separátům... atd atd

Dan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 57.162 (?), 15.2.2019 21:04

Ahaaa, díky za radu, to by mě nenapadlo, já jsem si našla na happytails applaws a tu taste of wild i cena se mi zdála vyšší, tak to asi bude kvalita. Napadlo mě, že budou asi kvalitnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.2 (?), 18.2.2019 14:27

Kouknul jsem na Applaws Chicken, ingredience vypadají ok - sušené maso, (jen osobně se vyhýbám kuřecímu, je na něj nejvíce alergií a ATB). 20 % tuku je dle mne tak pro tažného psa s velkým fyzickým výkonem. Psi potřebují zvl ve starším věku i dostatek vlákniny. Pro srovnání Brit Care Adult na prvním místě obsah jehněčí moučky (tedy rozemleté separáty a pravděpodobně zbytky či odpady z výrobyblush, na druhém místě 38% rýže!! Když kupuji psům granule za 100,-/kg pak chci comožná maso, rýži koupím v samoobsluze levněji...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 116.26 (?), 18.2.2019 20:57

Tak jsem objednala to taste of wild. Snad bude vyhovovat, brala jsem to na internetu, docela dobře to tam měli taky popsané.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.2 (?), 25.2.2019 13:45

Psi brali dobře TOW Pacific... rybí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika