Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

17 arů je podle mého názoru na zásobení rodiny a na práci ažaž. Doporučuji si napřed dobře promyslet své potřeby a možnosti a pak podle toho vybrat počet a vhodné odrůdy ovocných stromů a keřů. S jejich výběrem Vám jistě pomůžou v zahradnickém centru a vzhledem k nadmořské výšce (pokud nejste třeba v mrazové kotlině, nebo u vody apod.) jsou možnosti široké... A naplánujte si i rozložení sklizně. Dále co se týká zeleniny, já mám například 5 záhonků, na kterých pěstuju "úhorové hospodářství" - na čtyřech obměňuju každoročně plodiny podle jejich nároků na půdu a pátý odpočívá pod zeleným hnojením. Taky doplňuju výsadbu zeleniny letničkami (např.aksamitníkem) nebo bylinkami, prože některé mohou zlepšovat úrodu nebo odpuzovat škůdce. A zatím jsem chemii na zeleninu nemusela použít, i když nejsem jejím zásadním odpůrcem :)). Poraďte se se zkušeným zahradníkem nebo zahrádkářem ve Vašem okolí, studujte literaturu a uvidíte, že se Vám vynaložené náklady bohatě vrátí. Nezapomeňte si však do nich zahrnout i možnost skladování úrody a při jejím zpracování i např.spotřebu cukru, vody, elektřiny atd. Mnoho úspěchů a málo otročiny přeje Jana.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika