Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

chcem sa spytat ci niekto pozna blizsie tieto dva programy, idealne by bolo keby pracoval aj s jednym aj s druhym a vedel by ich porovnat. Cenovy rozdiel je markantny, graficky vystup, myslim, je tiez dost rozdielny aj ked neni najhlavnesi urcite na cloveka posobi (hlavne na zakaznika :)). Ale hlavne by ma zaujimalo ako su na tom..."zvnutra". Aku velku maju databazu rastlin, ake rastliny tam su,  mnozstvo kultivarov, ci je sortiment pouzitelny v nasich podm. a da sa zohnat v CR a SR (predpokladam ze pri SP by to malo byt samozrejme a v RLA neviem), moznosti programu, databaza zahradnych doplnkov (fontany, trelaze, pergoly, lavicky atd.)zobrazenie v priebehu casu,  sezonne zobrazenie. Atd.. Ake su proste ich klady a zapory, co v jednom je a v druhom nie... aktualizacie a pod.

Potreboval by som proste pomoct s rozhodovanim medzi tymito programami. Cenovy rozdiel je znacny, ak by boli zrovnatelne, nie je co riesit, ale ak by SP prevysovala o hodne RLA, asi by som si radsej priplatil.

Ako som videl SP je pouzivana ludmi co sa zivia navrhovanim zahrad, bol by som rad za pohlady z profesionalnej stranky. Dufam ze sa najde aj niekto kto ma vacsie skusenosti aj s RLA

Stano

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika