Příspěvky uživatele - morrison

A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 5.8.2010
Obdivuji vaši výdrž a gratuluji k výsledku. Pustil jsem se do toho taky, ale růčo bych to kopat nechtěl (cca 70 kubíků jílu). Bagr to zvládl během několika hodin a stálo mě to 6 tisíc. Já ovšem vnitřní koupací vanu betonuji, takže pro mě byl výkop... celý příspěvek >
Je to vodní včela?, 22.7.2010
Proč ji nebrat do ruky? Protože bolestivě bodá - odtud její přezdívka...
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 7.7.2010
Mockrát děkuji za Vaši odpověď. 2,5 metru hloubku plánuji také, tak se asi na vyzdění vykvajznu. Co se svařování týče, myslel jste nechat si svařit požadovaný tvar nádrže, nebo velký obdélník a vytvořit přehyby?
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 7.7.2010
Ještě menší doplnění. Je fakt, že se snažím náklady na jezírko zkrouhnout, jak to jde, ale zase nechci zanedbat podstatné věci. Na druhou stranu, pokud bych mohl lehko ušetřit za bednění a beton a hlavně značnou dřinu, tak by to bylo velmi milé. Můj... celý příspěvek >
Koupání pro ptáčky na zahradě, 7.7.2010
Myslím, že jste udělala velmi dobře i s ohledem na bezpečí ptáků před kočkami (tedy pokud ta miska přesahuje profil toho pahýlu). Ještě dodám, že denní výměna vody je nutná, obzvlášť v současném horkém počasí, ale to asi víte sama. Díky za lidi... celý příspěvek >
Nejtmavší mulčovací kůra, 7.7.2010
Zkuste kůru kupovat přímo na pile - volně loženou. Tak si ji můžete prohlédnout a trochu přebrat.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 7.7.2010
...za jeden den to musí mít, bude to pár hrábnutí, vyzdění nebude, mám jílové podloží, kačírek si dovezu sám... Zdravím vespolek, plánuju realizaci koupacího jezírka zhruba 4x10x2,5m taky převážně svépomocí a z výše uvedeného příspěvku mě zaujalo... celý příspěvek >
Spolehlivost křovinořezů Oleo-Mac, 5.9.2009
Ano, je to ode mně velmi bezohledné. Nechat to bujet a rozdávat tak do okolí zdarma semena různých plevelů a mimo jiné také zvát na svou zahradu klíšťata je jistě lepší řešení. Co byste mi radil, jako jinou možnost? Pro Vaši informaci mám i... celý příspěvek >
Spolehlivost křovinořezů Oleo-Mac, 5.9.2009
S tímto typem ne, ale mám osobní zkušenost s jiným křoviňákem Elmac (Oleo-Mac), a to se Spartou 25 (0,8 kW). Koupil jsem ho před cca 5 lety a od té doby jenom seče. Od začátku sezóny do jejího konce sekám 1x týdně zahradu 1200 m2. Ze začátku jsem s... celý příspěvek >
Utržená dýně, 29.8.2009
Když už ji budete nechávat dozrávat, obložte ji několika zralými jablky. Ta totiž uvolňují etylén (dnes se myslím správně nazývá ethen), což je fytohormon urychlující zrání.
Motúčko - elektrické kolečko, 29.8.2009
Byl o tom článek na idnes v sekci hobby. Pokud se dobře pamatuji, nosnost byla 150 kg. Hmotnost to má asi 30 kg, ale je to všechno soustředěno v náboji kola, takže námaha při vyklápění bude +- stejná jako u normálního kolečka.
Řasy v jezírku, 20.8.2009
Proč čekat, nalijte si tam destilku ;)
Jak se zbavit včel?, 20.8.2009
Reaguji tak, jak mě příspěvek naladil, ale máte pravdu, podrobnosti neznám. Z příspěvku tazatelky jsem se totiž dozvěděl jen to, že jí včely vadí, že souseda považuje za vola a že 40 včelstev ve vzdálenosti 300 metrů od baráku jí znemožnilo užívat... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 20.8.2009
Jak vám, proboha, mohou včelstva 300 m od baráku znehodnotit zahradu tak, že je k ničemu? To nějak nechápu (očekávám obligátní odpověď o alergii), protože pokud nemáte místo trávníku květinové pole, po kterém chodíte výhradně bosky, nevidím jediný... celý příspěvek >
Přechod z benzínu speciál na benzín naturál?, 12.8.2009
Tak třeba já používám odjakživa všude jenom Natural 95 a všechno OK (ťuk ťuk). Asi to tedy nebude žádný problém. Samozřejmě rozhodující je v tomto návod výrobce zařízení. Pokud předepisuje olovnatý benzin, pak bych řekl, že bude nutné do Naturalu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika