Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 2.10.2008
...za syrova to máte pravdu, to musí být koncert chutí, ale jako českou nedělní klasiku o třech dějstvích, mám raději klasiku lidovou.
Pachira, 2.10.2008
Tato rostlina je dost netolerantní k suchosti vzduchu a k zalévání. V zalévání ji nesvědčí žádný ze dvou možných extrému, má ráda vlhký substrát. Na vašem zalévání, pokud nenamáčíte celý květináč se mi nelíbí, že vlastně nepoznáte, zda je substrát... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.10.2008
...to se ví, že každému chutná něco jiného a že bych byl chutí zelí pana Majka překvapen i já. Ale takhle přes monitor mi působí překořeněně a mám pocit, že už tam schází snad jen skořice. Mnoho lidí také nedává do zelí cibuli, kvůli hořkosti. Já... celý příspěvek >
Co to je za broučky a jak na ně?, 2.10.2008
Ve vlákně jsem tomuto broučkovi věnoval nejedno slovo, ale zdá se býti natolik otravným, že ještě nějaké utrousím.  Rozhodně musíte zlikvidovat vše napadené, to znamená i "zapadlé figurky a zahrabané kostičky". Veškeré potraviny musíte... celý příspěvek >
Co to je?, 1.10.2008
Netýkavky mám moc rád a místo na parapetu mám taky. Docela vám ji závidím. Musím se poohlédnou kde by se dala sehnat. K tomu sluníčku. Polední slunce bych jistě nedoporučoval, ale příliš mnoho stínu je taky na závadu. Jelikož se dobře množí, nic vám... celý příspěvek >
Copak to je za keř? Euonymus, 1.10.2008
Vážení pánové, v jedné věci máte pravdu oba, je to brslen. Pak už bohužel, jak to při podobných sporech bývá, může mít pravdu jen jeden. Informace o brslenu už mi stačila k tomu, abych si vyhledal další informace. A jelikož mám na rostlinu reálný... celý příspěvek >
Hyacinty, 30.9.2008
Kupte si větší, např. i plastový kontejner, řekněme tak 40x40x40x a cibule si vysázejte do něj. Na zimu jej postavte třeba do kompostu a zaházejte spadaným listím, hlavně po bocích. Koncem února (záleží na teplotách) odstraňte horní vrstvu,... celý příspěvek >
Larva chrousta?, 29.9.2008
Odborníci už tuší, kde se přemnoží chroust
Copak to je za keř?, 29.9.2008 Obsahuje fotku
Já bych se s dovolením svezl při panu Jaroslavovi, jelikož také nevím a také vám děkuji. Při mé skromnosti mi postačí pouze název keříku, který nekvete (alespoň ne mně) a není prý mrazuvzdorný.
nepřelévám?, 28.9.2008
Ptáte se co děláte špatně, jenže nikdo neví, co vlastně děláte. Já osobně si myslím, že určování těchto, patrně fyziologických poruch je vždy to nejtěžší, jelikož příčin může být neúrekom. Málo světla, hodne světla, málo vlhkosti, hodně vlhkosti,... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 28.9.2008
Nedávno jsem byl na stránkách, kde byla popisována orchidej Ludisia discolor. Předpokládám, že váš druh je ze stejného těsta.Chtěl jsem vám to tady zkopírovat, ale bohužel v současné době jsou stránky nepřístupné. Pokud jste to nečetla, tak to... celý příspěvek >
Napadeny kaktus, 28.9.2008
Myslím, že pán s číslem 122 bude spokojen a brzy vám poskytne vyčerpávající odbornou radu.  Pro mne spíš chybí informace od kdy a jak dlouho tento problém máte a zda se postižení stále rozšiřuje. Přestože nepředpokládám nějakého škůdce, to by... celý příspěvek >
Co to je za broučky a jak na ně?, 27.9.2008
...to jste mě potěšila. Já jsem si od začátku říkal, že asi host 67.226 bude mít pravdu.
doporučení jaký skleník, 27.9.2008
Podívejte, podle mne se to s nátěrem pozinkovaného skleníku má asi stejně, jako s tím těsněním. Není to nutné. Až to svádí k jedné replice z reklamy, shodou okolností, také na barvu. Ovšem já si myslím, že skleník a v jeho surové podobě... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 27.9.2008
... v panelovém domě to zřejmě bude úplně stejné, jako v domě dřevěném, zděném či jiném. Ale vážně Martine, na tomto serveru, v příslušných diskuzích, konkrétně o Phalaenopsisu už toho bylo napsáno tolik, že asi nikdo nic nového nevymyslí a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika