Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Novozalozeny travnik plny plevelu, 11.9.2019
Tak já se přiznám, že nejsem svatá a postřiky trávníku mám už také za sebou. Pár let jsme nové trávníky střkali(asi třikrát, za 12let) ale jelikož vlevo pole, vpravo pole a neustálé nálety plevelů, nedalo se to udržet a řešit. Takže jsme se s mužem... celý příspěvek >
Novozalozeny travnik plny plevelu, 11.9.2019
Vidím tam hlavně jednoleté. Letos bych jen pravidelně sekala, aby nezakvetly. Postříkala bych, pokud bude nevyhnuté až příští rok, ono se tam pozděj na jaře(v létě) nejspíš ještě objeví pampeluchy a ostatní vytrvalé plevely.
Určení keře podle listu, 8.9.2019
Já jsem vůbec nemohla najít, komu a na co pan Josef odpovídá..Už jsem chtěla napsat, že se v tomto vlákně vůbec neorientuju Jo, rosička, ani nemluvte. Je zajímavé, jak ty potvory jdou po sobě. Sotva jsem vyplela bér a ježatku, nastoupila lipnice... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 7.9.2019
Podle té fotky vypadá, že je to ono. Ale tedy najít fotku, to bylo nad mé síly Co je to za podivnou rostlinu, ke které skoro nikde nic není a list se najde v Prachovských skalách?!? Na té,,vaší" fotce Lído to vypadá, jako by list měl nádech do... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 7.9.2019
Páni Lído, to jste si s tím hledáním ale dala práci snad máte pravdu. Jen... když si listy prohlížím na lepším monitoru a světle... nepřijdou mi ani sušené, ani barvené, přijde mi to jako,,živý" list. Ale to asi ví jen zadavatel. Mohl by se ukázat a... celý příspěvek >
Jak vyhubit ocůn z pastvin?, 6.9.2019
Takový kolchozník, abych věděla co s pastvinama, také nejsem a babi s dědou už bohužel nejsou, abych se zeptala. Ale dost pochybuju, že někdo chodil a ocůny vypíchával či jakkoliv jinak likvidoval. Mimoto, na louce je každá druhá rostlina jedovatá,... celý příspěvek >
Srnky a rakytník, 5.9.2019
Ale já myslím i přes zimu, už je léta klid. Zajda tak nějak u nás bydlí, vyvádí i mladé, asi se jí to zdá i přes kočky a psa bezpečnější, než venku s liškama Ale na stromkách už škody nejsou.
Srnky a rakytník, 5.9.2019
Ono asi závisí na tom, jak široká je kolem nabídka(teď mluvím ale jen o těch zajících, srnka se k nám nedostane) Mladé jablůňky ohoblovali úplně, byla tuhá zima a nikde nic k snědku. Od té doby si už mnoho let stromů nevšímají. Teď je sem tam... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Aha, tak nakonec měl pán výše pravdu, ono to bude přeci jen skalník?!?
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Skalník to nebude. Ač přímo tenhle nemám, pochybuju, že lístky mají 4cm. A jsou,,tlusté" ty od zadavatele jsou sice pevné, ale ne tak moc.  A zmarličník také ne, to už nám našla Lída, má jinou žilnatinu V těch odkazech od Lídy je u toho sušeného... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Máte pravdu Lído Tak to jsme zase na začátku
Určení keře podle listu, 3.9.2019
Anóó, to je ten, co jsem měla v hlavě jen jsem si pamatovala, že opadané listí voní po perníku, i jsem se rostlinu snažila podle té definice najít, ale nepovedlo se mi to. Na zmarličník jsem si nemohla vzpomenout. Kdysi jsem si ho chtěla pořídit do... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 3.9.2019
Lído, ale zmarlika jidášova špičku nemá. Mohlo to být někde v parku třeba...
Plísni odolná hadovka, 1.9.2019
Já vlastně ani nevím, co mi okurky zahubilo, byla tam plíseň i sviluška, nestříkám. Ale mamka i tchýně obě stříkají a nemají už okurky taktéž. A co tak koukám po zahrádkách, když jdu se psem i ostatní jsou na tom stejně. A to u nás neprší.
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 1.9.2019
Rozchodník velký jsem kdysi objevila u Brna. Vůbec jsem do té doby netušila, že nám v přírodě něco takového roste. Pak jdu se psy tady kousek nad vesnicí a čumím jak vejr: u cesty onen rozchodník! Byla jsem z objevu absolutně nadšená, ale nějak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika