Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozlomená Čacanská lepotica, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Takhle dopadla po deštích a obtěžkána plody ca 10 let stará Čačanská lepotica. Co s tím co zůstalo? Dá se s tím něco dělat nebo na podzim ven?? díky!
Postrek paradajky voči plesni, 23.6.2015
děkuji, nerozumím Vaší poslední větě. půdu jsem při nebo po výsadbě neošetřoval. Pod rostliny jsem dal Symbivit a sušený koňský hnuj, některé jsou jako stromy, ted před 8 dny jsem potříkal Dithamen. To je vše. Ted mě jde o to, jestli použít dále... celý příspěvek >
Postrek paradajky voči plesni, 23.6.2015
Na jednom rajčeti jsem včera objevil hnědý stonek asi 1 cm po délce, což mě malinko znepokojilo. Před 8 dny jsem to postříkal Dithanem, protože je mám na Symbivitu a zde jsem se dočetl, že by ostatní přípravky tyto užitečné houby zahubily. Na obalu... celý příspěvek >
Špatně zaštípnuté rajčata, 16.6.2015
Fotografie které jsem dal v příspěvku výše nejsou z Toskánska. Pochopitelně píši o možnostech v mých podmínkách a ne v podmínkách Vysočiny, které vůbec neznám. Tvrzení že kořen rajčete vyživý pouze jeden výhon prostě není pravda. Na té třetí fotce... celý příspěvek >
Špatně zaštípnuté rajčata, 15.6.2015 Obsahuje fotku
Samozřejmě se vůbec nic nestane, když je nevyštípáte. Jediný problém může být, že na to nemáte místo, rostlina se "rozleze" do strany. Takto se to pěstuje jinde ve velkém, v minulých letech tady byl dostatek fotek na toto téma. Jak ukazuje poslední... celý příspěvek >
Maliník, který neodnožuje, 5.6.2015
Teda nemohu souhlasit s tím, že když se maliník hnojí k rostlině, že se nerozlézá. Mám 6 odrůd, hnojím a zalévám dostatečně k rostlinám a v trávníku do 2 i více metrů se objevují nové letorosty. Myslím, že svojí roli hraje třeba i to, že se táhne na... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 11.5.2015
Ano, ale přece není nikde napsaný, že po 15.5. už mrznout ráno nebude. Tři řádky rajčat mám už venku ca 10 dní - musel bych se podívat kdy přesně jsem je ven dával - pod textilií.Já spoléhám na netkanou textilii, mám jí za ty roky dost a kdyby bylo... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 11.5.2015 Obsahuje fotku
Existuje něco jako agrotechnické lhůty. Zde na fotkách rajčata vysévaná 28.02., ve foliáku od 9.4. Na druhé fotce sadba rajčat ze semen vysévaných 1.dubna, ven do půdy pujdou zítra. Vše v "panelákových" podmínkách, několikrát zaléváno výluhem z... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 6.5.2015
Evropský král rajčat Stekovics na youtube doporučuje sít rajčata která půjdou ven / ne do skleníku, foliáku / 1.dubna. Na místo sázet po zmrzlých.  Me se to zdálo pozdě, tak jsem letos 1.dubna vzal po jednom semínku 14 různých odrůd a... celý příspěvek >
Paprika - nemoc nebo škůdce, 5.5.2015
Něco podobného znám u převislých muškátů a tam to literatura přisuzuje situaci, kdy jsou rostliny v suchu a potom dostanou hodně vody. Je to fyziologická porucha a neměla by ničemu škodit.
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 17.4.2015
Ve foliáku už mám papriky a rajčata týden... Nikdy se mi nestalo, že by mě to ve foliáku mráz poškodil, netkaná textilie vždycky případně pomohla. Tu dávám na každou noc, ráno to stáhnu. Ven dávám rajčata tady ve velké většině dřív než o zmrzlých,... celý příspěvek >
Přihnojování rajčat a paprik, 27.3.2015
Záleží na tom jak vypadají. Možností je více: Kristalon Start, výluh z čerstvých kopřiv, výluh ze sušeného březového listí, které zbylo z loňska. Jen pozor na koncentraci toho všeho, hlavně toho prášku.
Trošku do mlýna k rajčátkům. Co budu sadit, 10.3.2015
Před časem se taky diskutovalo, zda překládat nebo nepřekládat názvy odrůd. Ted jsem si na to vzpomněl, když čtu " Meraviglia de Mercato" / italsky/ - česky Úžas tržnice. Já zřejmě stejnou odrůdu mám pod názvem Merveille des Marches - francouzsky,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 26.2.2015
Ty sazenice jsou krásný, zkusil jsem to loni s Principe Borghese a výsledek byl podobný.Ovšem výsev musí být pozdní, kdo naseje v únoru tak se podobných sazenic jako máte Vy těžko v bytových podmínkách dočká bez pikýrování. Jsou to vyběhlé... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 24.2.2015
Olomoucké nízké tedy je v Rakousku Olomovics. Pro přesnost - oficiální jazyky ve Švýcarsku jsou čtyři - ještě rétorománština.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika