Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka versus traktůrek, 6.1.2011
Dobrý den. Už dlouhé roky pravidelně seču pro jednu firmu plochu 2500m2. Mám normální sekačku od Bédi, záběr 51cm a za 2,5hod. je posekáno. A to už mám docela dost roků. O traktorku zatím vůbec neuvažuji. 1000m2 je maličká zahrádka. Při šířce záběru... celý příspěvek >
Postřik ořešáku, 5.1.2011
Na takovou výšku se používá motorový rosič, ten to v pohodě zvládne. Stanislaw
Kdo to ví, odpoví, 2.1.2011
Dobrý den. Jedná se o Euonymus fortunei, čili brslen Fortunův,  pravděpodobně v klasickém provedení. Má totiž celou řadu výborných barevných kultivarů. Přiznám se, že jsem plody u nás ještě neviděl. A taky jsem u nás neviděl stromek, jen... celý příspěvek >
Co je to za kaktus?, 30.12.2010
Schlumbergera truncata
Sběr spadaného ovoce, 28.12.2010
Tak už jsem to našel. Koho to zajímá, tak na You Tube může zadat toto: OB50 - Obstauflesemaschine Jsou tam potom dále i ty větší varianty. Stanislaw
Očkování / roubování broskvoní, 28.12.2010
Protože rouby nepřirůstají a očkování jde velmi snadno. Pokud jste letos očkoval, tak v příštím roce budete mít hotový stromek s korunkou z předčasného obrostu. Ale četl jsem článek od člověka, ten s roubováním měl úspěch. Ale to už je dávno.
Sběr spadaného ovoce, 25.12.2010
Dobrý den. Toto není ono, to co jsem viděl mělo motorový pohon. Ale toto je taky velmi zajímavé, to musím uznat. Stanislaw
Obalová fólia, 24.12.2010
Dobrý den. Pane Čiževský, přispívající Vám jednozačně správně radí, ať nepoužíváte žádné náhrady a dáte pořádnou fólii, která je k tomu určena. Peníze v tomto případě by neměly hrát žádnou roli, protože potřebujete kvalitní zakrytí. Vše ostatní... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na žitnou?, 23.12.2010
Ještě jsem zapoměl, že nedávám kvasnice. To je potom úplně jiná chuť a dost špatná. Záleží taky na délce kvašení, kolega nechal kvasit 4 týdny a vypálil z dávky 10 litrů 49%. Já napálím 25-27 litrů 53%.   Lukas
Jak vyrobit kvas na žitnou?, 22.12.2010
dobrý den. žitnou dělám následovně. Nechám naklíčit 17 kg žita v 200 litrovém sudu. Žito klíčí +/- týden. Když mají klíčky 5 cm, tak je zaliji vodou a cukrem. 100 litrů vody a 17 kg cukru. Leší je cukr sypat do kýblu a nalévat vodu, potom přelít do... celý příspěvek >
Šiška borovice, 13.12.2010
Dobrý den. Dle mého by to mohla být šiška ze stromu Pinus uncinata, což je borovice zobanitá. Také to může být Pinus contorta, což je borovice pokroucená, neboť obě borovice mají na štítcích šišek zřetelné ostny. Opravdu by byl dobrý snímek celého... celý příspěvek >
Hnojenie liesky, 12.12.2010
Dobrý den. Jenom namítnu, že u lísky není třeba více keřů ani stromů, protože je to jednodomá dřevina a má tedy samčí i samiččí květy. Plodí i zcela osamocené keře. Samčí květy jsou jehnědy a u samiččích květů je vidět jenom blizna. Problém může... celý příspěvek >
Šiška borovice, 9.12.2010
Omlouvám se, napište ještě, kde roste strom, ze kterého je ta šiška. Normálně bych to tipnul na Pinus nigra, ale ty ostré štítky mohou svědčit o jiném druhu. Stanislaw
Sběr spadaného ovoce, 9.12.2010
Dobrý den. Viděl jsem film o strojích na sběr padaného ovoce. Bylo to tuším z Německa. Od malého se záběrem asi tak 70cm až po velký do velkých sadů. Sbíralo to i v neposečené trávě jaká v sadech bývá. Principem to bylo jako kartáč na sníh,... celý příspěvek >
Šiška borovice, 7.12.2010
Napište velikost šišky v cm a kolik jehlic má ona borovice ve svazku.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika