Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte kolekci keřů?, 9.6.2011
Dobrý den. No, já se taky přidám. To důležité ale taky je, že ty vyobrazené keře kvetou v hodně rozlišnou dobu, než je na té animaci. V době, kdy u nás kvete Forsythia, tak Budleia a Weigela teprve raší, čili o společném kvetení nemůže být ani... celý příspěvek >
Co je to plevel?, 8.6.2011
Dobrý den. Tohle je Ježatka kuří noha jak vyšitá. Dominátor na to neměl vůbec žádný vliv, protože vyklíčila ze semene, kterých jsou v půdě mraky. Je docela možné, že Vás to bude v trávníku zlobit, než se toho sečením částečně zbavíte. ... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 7.6.2011
Od prodejců to není žádná zlodějna. Je to nezbytný krok k tomu, aby vůbec přežili. Jen pro představu, na fungování jednoho zaměstnance je třeba mtržit za den přes 2000Kč, abyste mohl odvést všechny odvody a ještě měl na jeho mzdu. Ale Váš zisk... celý příspěvek >
Postrikovac, 15.5.2011
Dobrý den. Pane doktore, i do postřikovače s obsahem nádrže 20 litrů dáte v pohodě méně postřiku, kolik potřebujete, ale do malého nedáte víc než se vleze. To samozřejmě víte. Aku postřikovač SOLO je určen hlavně profesionálům, kteří potřebují... celý příspěvek >
Thuje z Obi a Baumaxu, 18.4.2011
Dobrý den. Nic složitého. Naprosto vše mají v Holandsku mechanizované. Zkuste si najít nějaká videa a pak už jen člověk nechápavě kroutí hlavou, jaká je jejich produktivita a jaká naše. Mají dokonale propracovaný systém jak množení, tak pěstování a... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 10.4.2011
Najděte si stránky o traktorech a tam je sekce o mini. V něm jsou příspěvky, jak se dá v Německu koupit asi dobrý zcela nový motor. Pošlou to přepravní službou. Cena je dle mého výborná. Motor je možné vidět v chodu na You Tube. Stanislaw
Švestka Jojo, 7.4.2011
Pročpak? Je to zakrácený špičák, ze kterého se dá v pohodě zapěstovat kvalitní stromek. Stromky jsou sezóní zboží, takže to vypadá, že už jiné prostě neměli. Takových jsem zasadil desítky a bez problémů rostou. Stanislaw
Je toto borovice kleč?, 20.3.2011
Jak vyšitá.
Řez angreštu, 4.3.2011
Dobrý den. Tak takhle určitě ne. Tímto řezem tak výrazně zahustíte korunku, že v době slizně se k plodům vůbec nedostanete. Vybrat 5 až 6 kosterních větví, ty zakrátit o 1/4 na očko směřující do korunky! Veškerý postranní obrost zakrátit na 1 až... celý příspěvek >
Pálenka z mrkve, 27.1.2011
Dobrý den, ano slyšel jsem o tom. Kamarádi vzpomínají, jak někdo do hospůdky donesl pálenku z mrkve. Kvas měl připravit majitel zeleniny, který měl zřejmě přebytky a tak je dal do bečky. Údajně to byla skutečně mrkvovice a prý byla dobrá. Osobně jsem... celý příspěvek >
Kroucená vrba, 26.1.2011
Dobrý den pane doktore, přimlouval bych se hodně za to, aby se používaly správné názvy. Výraz hlína tuto naši zálibu skutečně degraduje. Básníky přejdu, používají to, co se jim hodí. Zdraví Stanislaw
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 20.1.2011
Já bych to s tou šancí na úrodu tomelu neviděl tak černě. Nedávno jsem dostal k ochutnání plody tomelu o velikosti asi tak mandarinky. Chuť výborná a když jsem se ptal majitele na původ, tak to bylo z jeho stromku normálně pěstovaného ve volné půdě,... celý příspěvek >
Výsevní pásky, 18.1.2011
Dobrý den. Paní Marcelo, kdysi dávno jako kluk jsem to zkusil se semínkama ředkvičky. Lepil jsem to na tolaletní papír, který se snadno rozloží a jako lepidlo jsem použil kancelářskou klovatinu, která se vodou rozpouští. Fungovalo to bezvadně a... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 10.1.2011
Dobrý den. Tento traktorek mám a sekačku jsem taky zvažoval. Mám přes 1ha sadů. Sekačka se vyrábí na Slovensku a je to bočně vedená dvoububnová sekačka. Ale! Prý velmi stranově zatěžuje traktorek, takže jsem od toho upustil. Dobrá by byla... celý příspěvek >
Sekačka versus traktůrek, 6.1.2011
Dobrý den. Je to skutečně tak jak jsem napsal. Tu travnatou plochu jsem kdysi dokonce sám zakládal. Je pravda, že tam vůbec nic neroste a posečenou trávu z koše vysypávám vždy na koncích, kde se otáčím. Pokud přijdou v létě sucha, tak můžu sekat... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika