Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 5.9.2007
Na pálenku z obilí je příspěvek ze dne 10.1.  No ale máme všude spoustu ovoce a tak ze žita či jiného obilí kvas nechte na dlouhé zimní večery. VašekB
Černy jeřab (Aronie), 3.9.2007
Velice dobré rady, možná že by majitelé těchto příspěvku mohli text překopírovat do "Destilační přístroj".  Asi každý nepročítá všechna téma, a tak by nějakému oku mohli uniknout. VašekB
Černy jeřab (Aronie), 2.9.2007
Loni jsem dělal z Aronie víno a zařadil jsem ho mezi své nejlepší a nejoblíbenější. Poslední jsem dopil minulý týden a věřím, že skladováním se chuť ještě zlepšila. Bohužel moje stromy rychle sklidili ptáci, a tak se musím někde poohlédnout. Víno... celý příspěvek >
destilační přístroj, 27.8.2007
Tak dnes večer jsem zkusil udělat znovu ořechovku. Destilát jsem použil stejný jako při první výrobě ve správnou dobu. Ořechy jsem oloupal škrabákem na brambory. No ale ty ruce, ještě že dělám u strojů a ne v bance. Koření a citronovou kůru jsem dal,... celý příspěvek >
Dá sa teraz presadiť lipa?, 26.8.2007
Pokud ji přesadíte, určitě otrhejte všechno listí. Klidně bych zkrátil i dost výhony a pokud chcete být ještě klidnější, přistínění třebas rašlovou sítí a nebo takovýmto pytlem. Zakrácení kořenů a zálivka je samozřejmost. Šel bych dotoho, ale... celý příspěvek >
Ve kterou denní dobu nejlépe aplikovat Roundup (glyfosfát)?, 26.8.2007
Důležité je postřik dělat v teplých dnech a plevel musí mít dostatečně velkou plochu, tedy co největší. Já vždy zjistím předem počasí podle satelitního snímku, 2 hodiny pro zaschnutí je málo. Píše se 6hodin, ale čím vice, tím lépe. Postřik dělám tak... celý příspěvek >
destilační přístroj, 22.8.2007
Škoda že tu nebyla rada na druhák z ořechovky dřív. Dnes velice lituji, že jsem neudělal toholo likéru více. Mám jen 4 dávky podle mého receptu a už včera mě napadlo, zda bych nenatrhal další ořechy, mám jedny hodně pozdně dozrávající. No ale nevím,... celý příspěvek >
destilační přístroj, 16.8.2007
Děkuji za recept, mohu tedy dále zkoušet jak je Rakytník po spracování nejlépe jedlý. Osobně ho jím i bez úprav, ale rád bych ho nabídnul i svím známím v poživatelném stavu. Tedy prozatím rum, punč a ještě zkusím ořechový likér. VašekB
destilační přístroj, 15.8.2007
Všechno s Rakytníkem mě moc zajímá. Zatím co jsem sám zkoušel, nejvíce jedlé a i pochválené byly plody zalité rumem a přislazené medem i cukrem. Rady se silným alkoholem mi nevyhovovali, příliš pálivé. Tak pokud můžete, rád vyzkouším další recept.... celý příspěvek >
destilační přístroj, 14.8.2007
Tak jsem scedil a dodělal ořechovku na kterou jsem zde dával recept. No je vynikající, a přestože nejsem žádný pijan, asi ji před sebou budu muset schovávat. Vanilkový lusk jsem tam nedal, až ho seženu, dám ho do již udělaného likéru. A co vy... celý příspěvek >
destilační přístroj, 12.8.2007
Předešlý příspěvek patří k ,,Žitné"  z 27.7. Nějak se to špatně zařadilo. VašekB
destilační přístroj, 12.8.2007
A můj který jsem zde napsal není dobrý? VašekB
destilační přístroj, 22.7.2007
Děkuji za odpověď. I já jsem si to tak trohu představoval. VašekB
cerne tecky na rajcatech, 11.7.2007
Tak to bude nejspíš plíseň bramborová a pokud každým dnem sílí, brzo Vám rostliny zlikviduje pokud je nebudete stříkat. Pozorujte je každý den, zda to rychle přibývá. VašekB
destilační přístroj, 10.7.2007
Pane Vysloužil, protože jste znalý ve všech směrech, měl bych na Vás dotaz. Živná sůl pro kvasinky má složení fosforečnan amonný a dusičnan draselný. V sáčku je 1.6gramů a stojí kolem 7kč. a doporučené na 10litrů. Mě dost zajímá to, že to mají být... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika