Příspěvky uživatele - 242.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za stromek?, 28.7.2008 Obsahuje fotku
jen pro upřesnění můj zdroj moudra-Václav Větvička: Stromy a keře
Jaký jehličnan je na fotografii?, 28.7.2008
Jalovec.
Co je to za stromek?, 27.7.2008
Dle V. Větvičky kalina vrásčitolistá nebo tušalaj vrásčitolistý. Každopádně to není až taková troska, jak se asi zdá hostu 4.37. Prostě tak vypadá, i v zimě. H.
plevel, 27.7.2008
Rozchodník velký(?)
Nemocný ořešák, 27.7.2008
Paní Olino, můžu vás aspoň utěšit? Takové věci se objevují v různé míře na našich ořešácích skoro každý rok, ale stromy plodí a zatím nikdy nechřadly. Snad proto, že jsou obrovské, takže už toho asi přestály hodně. Jak starý je váš strom? Na fotce je... celý příspěvek >
avokádo tříleté, 27.7.2008 Obsahuje fotku
Tanyo, mohu posloužit: udělala jsem totéž co vy o něco dříve a moje avokádo už se samo větví, letos teprve zhnědly a opadaly úplně první nejstarší listy. V zimě bylo vždy na jižním okně v teple a nijak mu to nevadilo, že má méně světla. Přes léto je... celý příspěvek >
durman, 25.7.2008
Durman se pěstuje pro okrasu a není to plevel, pouze je jedovatý. Bolševník se taky kdysi pěstoval pro okrasu, byv přivezen do našich končin ze střední Asie.... A dnes je deklarován jako nebezpečný a invazivní. Tak ho ničte, jak píšete, ještě před... celý příspěvek >
Nevychovaný ořešák, 24.7.2008 Obsahuje fotku
Je třeba myslet na děti, vnoučata...
Nevychovaný ořešák, 24.7.2008
Jestli si troufáte, přesaďte ho někam do prostoru, tam ať si roste. Takhle v rohu bude brzy spíš překážet (zanesený okap, pak povalená garáž...).H.
Co to je za stromek?, 21.7.2008
Éch-tak jsem prohledala, co se dalo a nic! Nemohu na netu najít žádný klíč k určování dřevin, k zlosti. To jsem zvědava, jestli to někdo určí. Velmi napínavé. H. 
rostliny do suchého stínu, 21.7.2008
Obávám se, pane, že na takovém místě prostě neporoste nic. H.
Jste také fandové do bylinek? dotaz na kozlík(a), 18.7.2008
Dobře, Radime, já se poohlédnu. Děkuju. Ale nebude to tak napínavé, škoda... H.
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 18.7.2008
No a právě ti montéři a řidiči by aspoň okem spočinuli... Např. ve svahu pod památníkem bitvy u Křečhoře bych to docela viděla. Leč hlavní slovo ať má majoritní investor, že. H.
Jaký živý plot do stínu?, 17.7.2008
A má to být stejnorodá stěna "jak když střihne" nebo něco načechraného, smíšeného? Třeba i v létě kvetoucího? Možností je dost... H.
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 17.7.2008
A můžu se hlásit, když nemám navíc ani kačku na žvejkačku? Páč bydlím v okrese Kolín... H.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika