Příspěvky uživatele - 126.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypadá váš skleník snů?, 11.6.2020
Přesunuji sem konverzaci z vlákna "Sklízíte už někdo pór?", protože se stočila ke skleníku. Třeba se přidá i někdo další.  Elen: Díky za reakce. Není to poprvé, co končím u - na to bych potřebovala skleník. Možná časem i bude, škoda, že... celý příspěvek >
Sklízíte už někdo pór?, 11.6.2020
... dovolím si příspěvky ohledně skleníku přesunout pod to moje skleníkové téma, třeba se přidá ještě někdo další. Elen
Sklízíte už někdo pór?, 11.6.2020
Waltře, možná jsem to blbě napsala, já bych stála o JAKÉKOLIV informace a zkušenosti kolem skleníků. Místní vlákna jsem už dost pročetla... Vlastně váhám mezi obyčeným levným bez základů a pořádným, zakopaným s dobrou izolací. Prostě buď co... celý příspěvek >
Sklízíte už někdo pór?, 10.6.2020
Díky za reakce. Není to poprvé, co končím u - na to bych potřebovala skleník. Možná časem i bude, škoda, že nikdo nechce přispět do mého zdejšího tématu Jak vypadá váš skleník snů
Textilní květináče, 10.6.2020
Jejich existenci jsem zaznamenala teprve nedávno. Líbí se mi, ale odrazuje mě to, že rychleji vysychají a tak se musí často zalévat. V květináčích nic moc nepěstuju, ale zvažuju, že v nějaké samo-domo variantě (kvůli ceně) to vyzkouším u... celý příspěvek >
Sklízíte už někdo pór?, 10.6.2020
Výsev rajčat a paprik v červnu mě nezarazil, protože jsem tak daleko nedočetla. Zůstala jsem konsternována pouze u toho pórku No ale zrovna já jsem rajčata sela před týdnem. Zkouším, jestli to balkónovky stihnou tak, aby plodily v říjnu v garáži... celý příspěvek >
Sklízíte už někdo pór?, 8.6.2020
V článku "Červen na zahradě" mě překvapila informace, že "v černvu sklízíme loňský pór". Loňský, zimní, jsem sklidila poslední v březnu a už nebyl moc hezký, nevím, v jakém stavu by se dožil dnešních dnů, možná by tak kvetl... A letošní je zatím... celý příspěvek >
Vodní prvek do zahrady, 7.6.2020
Tak už si můžu na svůj dotaz sama odpovědět, v rámci Víkendu otevřených zahrad jsem byla v zahradě z úvodní fotky a mohla se tak majitelky na všechno zeptat. Je to primárně pítko, voda není nijak chemicky ošetřována. Je sice hluboké, ale ptáci se... celý příspěvek >
Mate uz nekdo rybiz?, 3.6.2020
Ano, pár zralých kuliček už jsem našla - Střední čechy (jih), 300 m.n.m, zahrada je hodně otevřená do krajiny, často tu fouká, ale rybíz je trochu chráněný mezi ostatními keři. Elen
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 31.5.2020
Děkuji, Evo, za vyčerpávající odpověď i s perfektní fotodokumentací. Je to důmyslné, jednoduché a bezvadně funkční řešení, dokonalé! Elen
Rajčata pro rok 2020, 28.5.2020
Díky Vladimíre, nějak mi Váš příspěvek unikl a našla jsem ho až dnes. To pařeniště u mě byla trochu nouzovka, protože už jsem neměla rajčata kam dávat, tak jsem je nacpala mezi čerstvě vysazené papriky. Že by se mi to osvědčilo jako pěstební metoda... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 28.5.2020
Chtěla bych se zeptat zahrádkářů, kteří mají zkušenosti se skleníkem, jaký skleník a proč by si vybrali, kdyby měli možnost stavět nový. Co se osvědčilo, co ne, co nezanedbat a na co dát pozor. Přemýšlím totiž o pořízení skleníku a říkám si “když... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 28.5.2020
Děkuju Evo, ten výluh jsem vyzkoušela, krásně voní  Už předtím, když jsem přenášela rostliny ven, jsem je osprchovala vlažnou vodou a den nato postříkala Bioolem. Po několika dnech jsem si pár molic opět všimla, tak jsem dala ten výluh a jak... celý příspěvek >
Tlustá rajčata, 23.5.2020
Také to některá moje rajčata mají, "ztloustnou" po přesazení nebo když začnu s přihnojováním, prostě, když se jim začne dařit Nemyslím, že by je to nějak negativně ovlivňovalo, rajče potřebuje oporu, nepočítá se s tím, že stonek udrží vzpřímeně... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.5.2020 Obsahuje fotku
Vladimíre, děkuju za odpověď ohledně toho pylu a nízkých teplot. Jak jsem napsala ten svůj příspěvek, došlo mi, že už vlastně určitou zkušenost s kvetením v chladnu mám - přikládám fotku "hrdinů", kteří přežívají moji pokusnou péči-nepéči. V duchu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika