Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzimní termín výsadby broskvoní, 12.12.2016
U sebe doma jsem sázel dvě broskve a jednu nektarinku na podzim, nic jsem nezastřihoval až na jeře. U rodičů další tři broskve na podzim, stejný postup. Všechny krásně rostou.  Zdenek
Sloupovitý ostružiník Navaho, 6.12.2016
Tak Navaho jsem zasadil. S oporou samozřejmě počítám. Jsem zvědavý na chuť a velikost plodů.  Zdenek
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 2.12.2016
Tak to já si zase zahradní domek raději postavím sám. Dost u nás fouká a nechci aby se mi nějak "pomuchlal". Mám v plámu 3x1,5m. Palubky vyjdou na cca 3.900,- trámky 10x10cm na cca 3.000,- + barva, střecha. Do 10.000,- bych se mohl vejít.
Náhrada kupovanej rašeliny pre čučoriedky, 1.12.2016
Mám dvě borůvkoviště. Jedno dlouhé asi 3metry a drudé necelé 2metry. Koupil jsem v Hornbachu Baltskou rašelinu (asi 3 pytle velkého balení) a tu jsem smíchal s pilinami. Rostlinky mají za první rok o 50 - 70 cm větší přírůstky.  Zdenek
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika