Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost - postřik dnes?, 2.2.2017
Díky. To budete asi "výš" než já. Já stříkám po 1x opadu listí a 1x únor. Zatím je to v poho. Ať se daří.  Zdenek
Kadeřavost - postřik dnes?, 2.2.2017
Tak jsem to našel pane Walter. Loni jsem stříkal 22.2. poté mě pár lidí psalo že už mají 14 dní po postřiku. Stříkal jsem a pupeny už byly pohnuté 220m.n.m. u rodíčů cca stejný termín tam pupeny zavřené cca 450m.n.m. Každopádně jsem rád že se... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 1.2.2017
dnes už nemám čas, ale zítra v nějaké diskuzi dohledám datum postřiku a dám Vám sem vědět.  Zdenek
Kadeřavost - postřik dnes?, 1.2.2017
Protože tady na webu měli všichni již 14 dnů postříkáno. Tak jsem měl strach že bylo pozdě. Třeba to tak pozdě nebylo, nevím, ale pupeny už byly "pohnutý".   Zdenek
Kadeřavost - postřik dnes?, 1.2.2017
Loni jsem stříkal Kuprikolem taky pozdě. Myslel jsem že to bude katasrofa, ale byl jsem bez kadeřavosti. Samozřejmě se na to nebudu spoléhat a letos to stříknu podle loni zasazených angreštů.  Zdenek
Kadeřavost - postřik dnes?, 31.1.2017
Dnů s plusovými teplotami za poslední dva měsíce u nás opravdu mnoho nebylo.   Zdenek, Slavkovsko.
Spon révy, 30.1.2017
Super, taky si ji objednám. Sice budu mít jen pět sazenic, ale jistě tam budou dobré informace které mi pomohou :)   Zdenek
BV odrůdy, 20.1.2017
Pan bredik popisuje Zlatu jako nej bezsemennou odrůdu. Na jaře k němu jedu pro pár sazenic révy.  Zdenek
Poškození broskvoní mrazem, 10.1.2017
tak už su zase klidný :) Ještě mám malinkou obavu o težce sehnanou a na podzim zasazenou třešínku Sweet Arianu. Snad se zima "vyblbne" teď a na jaře už dá pokoj.  Zdenek
Poškození broskvoní mrazem, 10.1.2017
tak teď se usmívám i já :)  Byl jsem celkem v klidu, ale když jsem si přečetl že mi to může zase zmrznout... Mám vše jako mladé stromky, keře. Strach mám o pěknou bobkovišěň, ketrá prý taky vymrzá při teplotách kolem -20. Tak snad nám to... celý příspěvek >
Poškození broskvoní mrazem, 10.1.2017
Tak loni mi dvouletá broskev i nektarinka zmrzla na jaře a teď se mám znovu obávat o květní pupeny? Minulý týden - 20,8°C Slavkovsko. Na zítřejší ráno předpovídají podobně. Jsme v takové dolince a nějak k nám ty mrazíky sjíždí. Z předpovídaných... celý příspěvek >
Sloupovitý ostružiník Navaho, 16.12.2016
Tak to rád slyším (čtu) :) Nemáte nějakou fotku pro inspiraci?  Zdenek
Červené marhulky, 15.12.2016
Kioto mě zakvetlo letos poprvé, ale mrazíky bohužel vykonaly své... Tak snad ochutnám příští rok.   Zdenek
Červené marhulky, 12.12.2016
Neřekl bych. Dvouroční stromek Kiota letos pěkně zakvetl, já sem neošetřil a monilie si malinko zařádila. Příští rok určitě stříkám.  Zdenek
Kapr co nespi, 12.12.2016
Slyším poprvé že ryby spí :) Když je ryba u hladiny, tak je nejspíš málo kyslíku ve vodě. Pokud se otáčí ryba břichem vzhůru, tak je s rybou něco špatně.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika