Příspěvky uživatele - 180.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 9.4.2008
To měla být reakce na příspěvek pana Marina, jehož živý plot je zelený 4 měsíce v roce.
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 9.4.2008
Koukám, že žijete na Sibiři (soudě podle vegetační doby).
Živý plot, 9.4.2008
Ptačí zob není pámelník. Z ptačáku může být moc pěkný plot. Likvidace pámelníku je snadná - v zimě se vyseká nadzemní část. Zjara se mladé vyrůstající výhonky stříknou herbicidem.
Trpaslíci, 9.4.2008
Je třeba si uvědomit, že Němci vidí v trpaslíkovi trochu něco jiného než běžný Čech. Vychází to z germánské mytologie. Trpaslíci zde symbolizují mužskou potenci.
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat - rychlokvašená doba si žádá své, 8.4.2008
No to jsem se tu už taky pokoušel naznačit. Když dům připomíná stavebnici lego, proč by tak neměla vypadat i zahrada.
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
Je pravda, že se ta diskuse trochu zvrtla. Je hezké, že jste se chtěl zastat pana Stanislawa, občas má zajímavé názory. Je ale třeba používat argumenty tak, aby dávaly smysl. Nakonec jste mu jen uškodil. Docela mě mrzí, že thujaři nepřišli s... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
Jsem poučený čtenář mnoha textů a kontraverzní diskuse mě baví.
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
To má být argument? Tím chcete říct že když někdo něco dělá dlouho tak to dělá vkusně? Nedělá líbivé zahrádky, aby se zavděčil zákazníkům... Nikoho konkrétního se tím nechci dotknout, jen takovéto argumenty neberu.
Neofeudalni styl satelitu = antiarchitektura, 8.4.2008
No to je možné. Nikdo tu netvrdí, že všichni majitelé těchto skvostů jsou nemorální.  Je to otázka výchovy a vkusu. Tolerance je hezká věc. Pokud se drží v satelitech u velkých měst a myslí si, že se jim tam bude žít pěkně, je to jejich... celý příspěvek >
Thůje do rodinných zahrad nevysazovat, 8.4.2008
No to je právě ono. Thuje se rozlézají po zahradách českého venkova a působí tam velmi nepřirozeně. Vadí mi to. To že se dělají koniferové zahrádky v satelitních vesničkách je jiná otázka. Tam thujky opravdu nic nenarušují. Naopak podtrhují... celý příspěvek >
ovocné stromy a nadmořská výška - jabloň Selena, 7.4.2008
Selenu neznám, ale pachuť rezistentů? To platí u révy. Tam je pachuť jednoznačná. Moderní rezistenty (Topaz, Blaník ap.) porážejí na degustacích často i Rubín.  Je třeba to ochutnat a pak teprve soudit. Pokud jablka vyhrávají degustace, je to... celý příspěvek >
ostření, 7.4.2008
Jakpak vám jde Jojo ve vyšší nadmořské výšce?
Poškození kmene, 7.4.2008
To jsem rád, že jsem vám pomohl. Nedávno jsem si četl ve Fyziologii rostlin, tak to mám čerstvě v hlavě. To pak není problém si věci pospojovat. No ta motorovka je taky dobrý nástroj. Někdo to už tady v diskusi napsal, že zahradník má v jedné ruce... celý příspěvek >
Poškození kmene, 7.4.2008
No určitě to děláte dobře. Ono ani nic jiného dělat nejde. Strom je třeba chápat jako celek. Ne všichni ale chápou, že kus stromu je i podzemí. Kořen není vidět a tak je ignorován.  Co se zhruba stane, když srna okouše část lýka: Minerální... celý příspěvek >
Švestka, 7.4.2008
Ty listy budou zespodu posáté, proto se kroutí. Zřejmě mšice švestková - ta krupice. A ty opadané švestky  - nejsou v nich díry, to by pak byla pilatka, při opadu v pozdějším termínu obaleč. že tam buse šarka sice vyloučit nelze, ale zajímalo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika