Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pámelník - černé skvrny na listech. Celé keře usychají, 10.9.2012
My to máme taky a je to vidět prakticky všude v okolí několika kilometrů, vypadá to na nějaké plošné onemocnění, jsme z táborska.
Už se mají vyndavat mečíky?, 8.9.2012
Pane Janča, mockrát děkuji za podrobný návod, pokusím se udělat vše podle něj.
Už se mají vyndavat mečíky?, 8.9.2012
Mockrát děkuji za informaci, do konce září je vytáhnu. A mám kus těch listů nechat u té hlízy, třeba tak cca 5 cm?
Co je to za rostlinu?, 4.9.2012
Moc děkuji za vaše odpovědi, je to ono. Vyrostlo to bez jakéhokoliv vysetí či vysazení, asi to roznesli ptáci.
Co je to za rostlinu?, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Také prosím o identifikaci rostliny, má velké bílé květy, na fotografii je už po odkvětu.
Sklizeň rajčat 2012, 15.8.2012
Děkuji za pochvalu , to potěší, obzvláště když mám zahrádku a tudíž i vlastní rajčátka teprve prvním rokem.
Recepty z cukety, 15.8.2012
Bigu díky za recept! Zítra to budeme mít k obědu, to jsem zvědavá, co děti na to budou říkat .
Nemám květy na rajčatech - proč?, 15.8.2012
Mně na jednom rajčeti sežrali všechny květy (ještě nerozvité) slimáci. Ale ten váš případ je zvláštní.
Sklizeň rajčat 2012, 14.8.2012 Obsahuje fotku
No je možné, že to ani není Idyll. Byl to typ pana Mirka podle fotky rostliny s ještě zelenými plody. Já vlastně na 100% nevím, co je to za odrůdu. Ale moučnaté to rajčátko rozhodně není. Je velmi dobré, má hodně výrazné žilkování. Posílám foto, pro... celý příspěvek >
Pestujete na záhrade huby zo sadby?, 12.8.2012
Já si chtěla koupit sadbu vatovce na Aukru. Zadala jsem si hodnocení uživatelů, kteří sadbu nakoupili a zjistila, že všichni dali prodejci kladné hodnocení. Bylo to ale za rychlé odeslání sadby a že sadba vypadala v pořádku, což ovšem nebyla záruka... celý příspěvek >
Ako najlepsie spracovat a konzervovat bazalku?, 7.8.2012
Také mám nádhernou bazalku, listy velké skoro jak dlaň a přemýšlím, jak ji uchovat voňavou na zimu. Sušená není ono, co zmrazit? Já to ale ještě nezkoušela, tak nevím. Také mě napadlo dát do sklenice a zalít olejem, pak před upotřebením nechat... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 6.8.2012
Děkuji za reakci Vám i p. Vysloužilovi. Já ty švestky pálit určitě nebudu, chci je na přímý konzum, pečení, sušení, povidla... Děkuji za schválení Hanity i za další typy p. Vysloužilovi. Opíšu si je a s tím seznamem vyrazím na podzim shánět stromek.... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 6.8.2012
Děkuji za vaše odpovědi. Vyčkám tedy do října a pak snad Hanitu seženu i na Táborsku. Doufám tedy, že tu odrůdu jsem do n.v. 400 m vybrala dobře .
Jakou atraktivní švestku pro děti, 6.8.2012
Také se chystám na podzim vysadit švestku. Máme malou zahradu, tak na dva stromy, musím dobře zvážit, co koupím. Jeden strom bude třešeň a druhá právě švestka pro děti, na koláče, rovnou do pusy, možná i na povidla. Pálit nebudeme. Jsme ve 400 m,... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 5.8.2012
Také bych chtěla na svou zahradu zasadit švestku. Myslíte, že na Táborsku ve 400 m budu mít s Hanitou dobré výsledky?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika