Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody Elsanta, 23.6.2013
Jahody Elsanta P. Ivan z okénnka. Karmen znám už z doby, kdy jsem ráčil sbhírat rozum. Má maminka, která jahody pěstovala od r. 1926, se nikdy nezabývala odrůdami typu Senga nebo Hummi. Zatoí, když přišla do sortimentu Karmen, byla jedna z... celý příspěvek >
Jahody Elsanta, 23.6.2013
Jahody Elsanta Dnes jsem poprvé ochutnal zrající Pegasus.Násada plodů nadprůměrná. Je to někde jinde než nové tzv. Tip top sorty, jak chuťově tak i násadou a vybarvením plodů. A to mi ještě nezačala zrát Pandora. Myslím, že shon po nových... celý příspěvek >
Roubování, 23.6.2013
Roubování Prosím Vás, nedělejte z toho bramboračku. Nejlepší postup je očkování a to systémem Chick Buddink- což je zlepšený Forkett. Ujímatelnost se rovná cca 100%. Záleží nha tom, zda očkujuata na spící, nebo bdící očko. Wendy
Podzimní třešně, 23.6.2013
Podzimní třešně Pan Wendy se nemýlí. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem nikde neuvedl jméno u třešní VÁclavka. Tento název jsem mohl uplatnit pouze u hrušně Avranšská, která má synonimum Václavka, protože zraje ve 3-4 týdnu září. Wendy
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 21.6.2013
Jak na kunovité šelmy? Žerou vajíčkai slepice. Bylo tohol už napsáno dost ale chceteli se opravdu kun zbavit, budete muset postupovat tvdě. Gumové rukavice vyvařené v březovém listí, železa vyvařená v tomtéž, návnada šušené švestky-cestička a... celý příspěvek >
Jahody Elsanta, 21.6.2013
Jahody Elsanta Mám jahody na skromném záhonku asi 1,2ha. Po dlouhé době, kdy jsem měl pauzu, jsem koupil Frigo sadbu v Berry servisu. To bylo asi před 12 lety.  Sortiment- Honeoye, Darselect, Sonata Symphony, Korona a Florence. Posléze jsem... celý příspěvek >
Dva druhy jahod, 16.6.2013
Dva druhy jahod Co stále všichni hledáte. Tzv. nové sorty, které těm starým a osvědčeným nesahají ani po paty. Jahody dělám na zhruba 1,5ha a stále tvrdím, že jedna z nejlepších - neli vůbec nejlepší je KARMEN vyšlechtěná v r. 1955 na Velehradě.... celý příspěvek >
Usychání švestek, třešní, 16.6.2013
Usychání švestek, třešní Je to lišejník jak vyšitý. A to je jen začátek. Viděl jsem stromy obalené tímto svinstvem mnohem více, a po ozravné kůře a zmlazovacím řezu se začaly chovat normálně. Wendy
Luna - problem, 15.6.2013
Luna-problem Jediný problém je ve Vás. Jabloň je evidentně na slabé podnoži(podpníku) a vy byste chtěl extrémní ůrudu. To byste musel také přizpůsobit závlahu a hnojení. Tak mladá jablůňka na slabé podnoži se velice rychle vysílí- A v tomto má... celý příspěvek >
Tank mix: Baycor, Calypso, Omite, 13.6.2013
Tank mix: Baycor, Calypso, Omite Už se vůbec nedivím, že chtějí zakázat používání Přípravků na ochranu rostlin zahrádkářům. Právě toto je jedna z ďábelských kombinací, které nic neřeší ohledně škůdce, ale zároveň mohou poškodit přírodní... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 6.6.2013
Nemoc nových hrušní Sršeň obecná je vynikající predátor, bohužel se nedá nasměrovat. Toto se mi stalo před lety na Thiriotově, a od té doby jsem to už nezažil. Nechte to projít přírodním procesem, a teprve co vám tam sršni nechají... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 6.6.2013
Čačanská rodná, Katinka Pane Václave Vinšálku! Také jsem na Stanley nezaznamenal Šarku, a to v době 26let, kdy ji mám vysázenou. Je to jako pohádka z knihy Tisíc a jedna noc. Wendy
Vylamování květů u mladých stromků, 6.6.2013
Vylamování květů u mladých stromků Pán Palo, vážím si Vás, ale n eměšajte jabloká s hruškami. Letos je na vláhu zvláště příznivý rok- pro některé kraje až značně nepříznivý. Jak byste asi dosáhl "tej zdravej zelenej farby" v roce extrémního... celý příspěvek >
Spomienka na jablká 2012, 5.6.2013
Spomienka na jablká 2012 Nepopletl. Je třeba se dívat pozorně na některé obrázky. Kdo hledá najde. Wendy
Hrušně 2013, 5.6.2013
Hrušně 2013 Pane Miloši Vysloužile. Jsou to čtvrtkmeny na pyrus communis staré 12let. Do plodnosti přišly už 3 rokem. Všechno bylo v pořádku až do r.2010, kdy poprvé nedaly nic, ačkoli byly dtejně ošetřovány a hnojeny jako ostatní sorty hrušní v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika