Příspěvky uživatele - 105.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koše na vodné rastliny, 11.9.2014
Pre male jazierka by som odporucal nadoby. Rastliny casom prerastu a lepsie sa ich rast kontroluje v nadobach ci kosikoch. V malych jazierkach si priroda nevie poradit s fluktuaciami pocas roka, co vedie k urcitym vykyvom v kvalite vody. Napr.... celý příspěvek >
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 10.9.2014
Nielen to. Mozno chemia bio produktov je nebezpecnejsia, pretoze sa pouzivaju niekolko nasobne vyssie davky povolenych chemickych pripravkov. Nabozenstvo bio organo hovori, ze sa nemozu pouzivat moderne prostriedky napr nove, vysokoucinne a pomerne... celý příspěvek >
Kopřivová jícha, 10.9.2014
Niekde som cital, ze je skoro jedno co sa pouzije na kvasenie. Trava ci ine rastliny... ze vysledok je skoro rovnaky. Nemusi to byt len zihlava. Ale nikdy som to netestoval.
Uzení makrel, 5.9.2014
Je to cenove dostupna ryba. V amerike bola zavlecena z Ciny a mnozi sa do velkych poctov. Je ich tolko ze vytlacaju povodne druhy a ohrozuju ludi na clnoch a kupajucich sa, ked vyskakuju z vody. U nas kupite vylovenych z riek z ameriky. Z... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 4.8.2014
 a kde to je, ked neprsi?
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 4.8.2014
Pri upravovani nieco unikne do vzduchu a nieco do gagora upravovatela, aby vedel, ci je uz dobre upravena.
Tipy na plastová síta, 4.8.2014
plastova sietka na hmyz, alebo perlinka
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 11.7.2014
Co sa tyka davkovania, dalo by sa nejakym peristaltickym cerpadlom cez silikonovu hadicku. V spojeni s casovacom by nebol problem davkovat velmi male davky pravidelne. Povedzme par ml kazdych par hodin. Biedne to vidim s tym senzorom. Snad by sa dal... celý příspěvek >
Hlína z cukrovaru Litovel, 11.7.2014
Ako to rastlo (burina) na tomto zazraku na mieste, kde ste to zobrali?
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 11.7.2014
Ale ale pan PP. ClO2 je neprepracovana metoda? No to nemyslite vazne. To ze o tom viete malo Vy, neznamena, ze nie je prepracovana. Ako ked misia v Afrike zacne liecit miestnych domorodcov a ti sa zacnu burit, ze to "nie je prepracovana metoda" a... celý příspěvek >
Gardena vs. ostatní značky, 9.7.2014
O co vam ide, o malu motycku, alebo o zavlahovy system.
Česká rajčata, 8.7.2014
.. s tym stupickym sklenikovym to moze byt ako ako s tym cervenym vinom. "Prosim si 2 dc frankovky a 2 dc Svatovavrineckeho" Casnik na kolegu za barom"...Nalej mi tam 2 x 2 dc cerveneho".
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014
este link pre inspiraciu
Kristalon, 23.5.2014
Keby som to predaval, tiez by som mal dobre skusenosti.   Ale vazne. Presne ako pisete. Jednotkova cena na objem zivin je jednym zaujimavym parametroma. Ako pridana hodnota su potom specialne veci - chelaty, pripadne pomale uvolnovanie... celý příspěvek >
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014
No, ak je kopec smerom na juh a mate kopec s prierezom rovnostranneho trojuholnika mate rovnaku plochu... a mozete zvacsit osvetlenu plochu pri prudsom kopci, a druhu stranu vyuzit na nieco tienomilne, napr hlivu ustricovu. Mnohi Japonci z nudze... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika