Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 14.2.2014
moc díky za upřesnění, aspoň nebudu mít v názvech chyby
Rajčata pro sezónu 2014, 14.2.2014
Neznáte někdo prosím odrůdu rajčete De ramaillete, dostanu semena atak se pídím po každé informaci, zcela bezúspěšně, díky.
Množení vinné révy, 13.2.2014
no priznam se, ze mnohe slysim prvně! nejaka Inga D apod... hold na Moravě mate jiny kontakty
Svícení při pěstování sadby, 13.2.2014
u nas se teprv vse zapojuje, je to NARVA zářivková trubice T8 BIO vital 36W/958 G13...
Množení vinné révy, 13.2.2014
a co vsechno za odrudy tam je?
Papriky 2014, 13.2.2014
odrůda Fantazia je urcite dobra, ale jak jsem již psal, semena od teto firmy byla prakticky nekliciva a navic arogantní chovani danych dam bylo tristní, již nikdy více.
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.2.2014
tak evropské Číně - Polsku se zas vyhýbám já :D
Papriky 2014, 13.2.2014
co jsem kdysi tak poruznu cetl, tak vim, ze Hamík chce teplo, uz z duvodu toho, ze se plody maji sklizet v botanicke zralosti, tedy oranzove a tak to dele trva, proto se uvadi jako optimum pro pestovani teto sorty foliák ci sklenik, v podstate je to... celý příspěvek >
Paprika Boneta, 13.2.2014 Obsahuje fotku
takhle vypadaly vloni Amy v druhé pulce zari (prubezne sbirany-proto nenechavam zčervenat)
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 13.2.2014
samozrejme az na stane dana suma SAT a budou navic pootevrene pupeny tak az potom to stříknu, do té doby ne
Odolné odrůdy meruněk, 12.2.2014
To samozrejme ano, tesim se na rezistenty proti uzehu a na rezistentní broskvone na kadeřavost, ale i tak je dobré vědět, že jsou české odrůdy, které mají rezistenci na šárku.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 12.2.2014
Letos ma amet vyjimecne mensi trhlinu a tim je velice teply konec roku-tedy prosinec v Čechách, který v grafu není, takže asi osobně udělám postřik když se suma přiblíží ne k 1000, ale k sumě 800
Odolné odrůdy meruněk, 12.2.2014
tak v registraci jsou již nove 3 odrudy merunek rezistentní na šárku, tak jsem zvedav az se konecne uvolni na trh
Lilkoviště 2014, 12.2.2014
odruda dobra, ale je pozdnějsi, coz je asi nejvetsim problemem teto sorty
Lilkoviště 2014, 12.2.2014
Mirek ma pravdu, lilek ve skleniku rovná se utok svilušek a venku zas mandelinky-vloni jsem nutně denně musel sbírat, jinak by opravdu nebylo nic, letos vyseju hned vedle blíny-těm dávají přednost a tak radši sbírat na dvou místech blínu než záhon s... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika