Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev kořenových zelenin, 19.2.2014
z duvodu mimoradne dobrych podminek jiz lze vysevat, vse je kypre oschle, idealni a mam jiz srovnáno, krome petrzele a mrkve, co lze jiz nyni vysevat-šel by spenat, cibule, hrach, redkvicky, kopr-mysleno vysev ven, díky za tipy
Papriky - klíčivost semen, 18.2.2014
tak to se priznam, ze jsem nevedel, proto mozna nahodne odebrane vzorky nejsou zcela u vsech odrud a dle toho papriky od Libery dopadly jak dopadly... (letos od nich nemám ani jednu sortu)
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 17.2.2014
mně má každým dnem dorazit Typhlodromus pyri a budu doufat, že budu mít od podobné havěti pokoj.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 17.2.2014
No mandloně mám Mirku ještě víc narašený, tam to budu muset asi hold urychlit...
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 17.2.2014
Tak a je to tu, má doměnnka ohledně teplého konce prosince v Čechách má svoji vyjímku, ačkoliv se SAT provádí až od ledna, hodnoty tentokrát moc neodpovídají, neboť jsem byl na zahradě a již práší jehnědy lísek a to je ještě kryta z jihu stodolou,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.2.2014
Vedle byt samozrejme mohou, spis jde hlavne o to, aby nasledujici rok nebyly na toto misto vysazeny ze stejne celedi-lilkovitych, o to jde nejvice, akorad se nedoporucuje mit rajcata vedle brambor, kvuli plisni a lilky vedle brambor-mandelinka.
Prořezání ovocných stromů, 16.2.2014
nejlepší by bylo si koupit knihu a nastudovat to, též tady na zahrada.cz toho bude uz hodne-vlevo je řádek s vyhledáváním... ale obecne: jadroviny plus rybizy angresty by se za chvíli dali-konec měsíce a během března, ale peckoviny nechte až na... celý příspěvek >
Papriky 2014, 15.2.2014
já jsem tedy s Amy a i Superamy spkojen, někde jsem ale četl, že to jsou odrůdy vhodnější do foliáku, jen do tepl.oblastí ven, nevím odkud jste, ale i to může být menší detail a Rubínova je jasná polňačka..
Papriky 2014, 15.2.2014 Obsahuje fotku
já tedy letos kapie vynechávám, místo nich mám přechodné typy
Štíhle vřeteno hrušně, 14.2.2014
Bohuzel se v podobnych publikacich odkazuje na jabloně a v textu i figuruji prave jablonove sorty, takze se od hrusni defakto v textu ustupuje.
Co to je?, 14.2.2014
je to třemdava bílá
Štíhle vřeteno hrušně, 14.2.2014
většina je na MA, jen pár stromků na polské kdouloni S
Štíhle vřeteno hrušně, 14.2.2014
Rád bych se někoho znalého zeptal, zda-li by mi neporadil s řezem štíhlého vřetena hrušní. Mám odrůdy Konference, Bohemica, Dicolor.Sázeny byly předloni na podzim,(rozvětvené), tedy mají za sebou první vegetační rok. Dočetl jsem se, že v tomto roce... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 14.2.2014
známá má muže z Mallorcy a tak se chce podělit o tyto rajčata, prý jusou špičková, říkala, že u ní moc nerostly, ale že u mě jsou přece jen více podobné podmínky Mallorce no tak uvidíme.. díky za info
Gladioly (mečíky), 14.2.2014
tu Margo tedy neznám, ale je super!, mnohé odrůdy mám také, pěkné je i to novošlechtění od Petra Mimránka
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika